Zdroj: Pixabay.com

Nacházíme se ve velice skvělé době, kdy skutečně můžeme velice jednoduše dosahovat svých snů a cílů.

Stačí zaměřit pozornost a vytáhnout se za světlem. Přibližně od minulého roku se tyto pozitivní kódy, zde nacházejí, neustále zesilují a poslední měsíc vnímám tuto vibraci stále silnější. Takže je třeba, na nic nečekat. Udělejte cokoliv energií srdce a vše se stane skutečností.

Věnuji se cestě srdce mnoho let v tomto životě a v mnohých dávných cestách duše a stal jsem se samotným badatelem srdce a čtení v různých polí energií a všimnul jsem si, jak ve výjimečném období jsme. Je třeba se nebát a jít do nových projektů a cest, neboť kdo se otevře těmto pozitivním kódům, bude sklízet mnoho darů.

Je třeba jen začít a tyto vibrace Vás vyzvednou do tohoto pole a vše bude svištět.

Je třeba jen vystoupit z dlouhých a prokořeněných cest, zažitých stereotypů a zároveň se jakoby převléknout do nového obleku života. Vstoupit teď do cest naplno a zasít, co nejvíce cest a možností. Je důležité jít vnitřní cestou ať, to vypadá ve vnějším světě kolem nás jakkoliv nestabilně atd., je právě nejlepší udělat změny, které se propíší do těchto kódů, které vytvářejí silnou pozitivní pulzaci. To také platí i v duchovním růstu, je možnost překročit lehce to, co by bylo za normálních vibracích náročné. To se také děje ve Firmách, kdy dochází ke komunikaci, ke které by normálně nedocházelo, je zde velký dar podpory navzájem ve všech oblastech a směrech.

Čím více jste v srdci, tím méně na Vás vnější svět tlačí a tím pádem nedochází ke změně vibrací a jste stále pevně v celistvosti srdce, ale zároveň v hluboké lehkosti srdce.

Vypadá to, že tyto pozitivní kódy zde budou ještě nějakou dobu, takže vstupte do této mimořádné vlny a plujte.

Krásnou cestu života nám Všem
Tom

Zdroj: www.tomborl.cz

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě