Zdroj: Pixabay.com

V souvislosti s rozvojem výškových budov na Pankrácké pláni v panoramatu z Pražského hradu:

D 11: V souladu s doporučením z roku 2008 by nové nebo náhradní budovy uvnitř tzv. pentagonu neměly přesáhnout výšku 60–70 m.

D 12: Mimo tzv. pentagon by na Pankrácké pláni neměla být povolena výstavba budov vyšších než je obecně výška budov v okolí a výškové omezení by mělo být příslušným způsobem upraveno i ve vznikajícím návrhu pražského metropolitního plánu. Stát by měl také podniknout všechny přiměřené kroky k zajištění, že projekt výstavby Rezidence Park Kavčí hory nebude pokračovat.

Text petice a důvody pro podepsání si můžete připomenout ZDE: klikněte na tento odkaz.

Stavební úřad Prahy 4 vydal v lednu 2021 Rozhodnutí pro I. etapu záměru

V úterý 12.01.2021 Stavební úřad Prahy 4 vydal Rozhodnutí pro realizaci I. etapy záměru Rezidence Park Kavčí Hory se třemi věžemi v původní nesnížené výšce 22 pater. S Rozhodnutím ze dne 12.01.2021 se můžete seznámit ZDE: klikněte na tento odkaz.

Podali jsme proti němu v únoru 2021 Odvolání

Ve čtvrtek 11.02.2021 jsme spolu s dalšími účastníky řízení – sousedy podali proti vydanému Rozhodnutí toto Odvolání se kterým se můžete seznámit ZDE: klikněte na tento odkaz.

Chystáme tento týden plnou moc pro zájemce o účast v řízení a zasílání vyžádaných informací

Pro zájemce o účast v řízení chystáme formulář plné moci k podpisu a zasílání vyžádaných informací o stavu odvolacího řízení – vyplňte k tomu laskavě tento kontaktní formulář ZDE: klikněte na tento odkaz.

Zdroj: Petice.com


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě