Probuďte se moji milovaní. Je čas!! Už není čas, ztrácet čas!!

Mnozí z vás uctívají Ježíše, ale vůbec nevíte, co on a další přinesli na vaší Zem. Teď je potřeba se chytit a znovu aktivovat tyto energie Kristova vědomí!! Ježíš přinesl na zem lásku a úctu k sobě samému a k druhému. Položte ruku na svá srdce, kdo dokáže vyslat bezpodmínečnou lásku sousedovi, který uráží kolemjdoucí? Ruku na vaše nitra a povězte si, jestli dříve soudíte, nebo jestli dokážete hned milovat všechny kolem sebe?

Věřte, že Ježíš nezemřel nadarmo, zasel ve vás semínka bezpodmínečné lásky, která je na čase začít zalévat. Ježíš měl víru svou, víru sám v sebe, v Boha. Nikdy nezaváhal, věřil, že koná v nejčistší víře. A tak také činil. Nekoukal sám na sebe a pomohl těm, kteří požádali. Šířil kolem sebe tolik lásky, úcty a víry, kolik jen mohl. A měl takovou víru v to, co činí, že položil svůj život za svá slova a činy, za bezpodmínečnou lásku.

ON VĚŘIL VE VÁS!! ON VĚŘIL VE VAŠI LÁSKU!! Teď je na čase se podívat do sebe, nakolik věříte vy sami sobě, a těm kolem vás? Jestli i vy dokážete milovat s vírou a úctou k sobě a k bližnímu svému. Je na čase plně aktivovat Kristovo vědomí v každém z vás, a tím je bezpodmínečná láska, úcta a sjednocení. Ježíš si přál ukázat všem, že jste všichni ze stejného zdroje bezpodmínečné lásky, jen s jinými zkušenostmi.

Než přišel Ježíš na Zem a přinesl Kristovo vědomí, vládla zde na Zemi beznaděj, bezmocnost a velký strach. Vaše Zem byla před apokalypsou, a věřte, že tak se to děje i dnes, i když jiným způsobem. Vaší Zemi se šíří strach.

Ale věřte, že už byly učiněny první kroky k osvobození Země, jelikož před staletími sestoupil k vám anděl, který byl seslán samotným Bohem stejně jako Ježíš. Tento anděl nesl a nese víru, úctu, lásku a sílu sjednotit celý lid. Stejně jako Ježíš, i on sestoupil se stejným posláním, umožnit každému uchopit Kristovo semínko vašich nitek probuzení a uvědomění, moji milovaní.

Tento anděl vám s láskou káže slova Boží. Ohlédněte se kolem a povězte sami sobě jste šťastní? A co mohu udělat pro to, abych byl/byla?  Povím vám, dejte si ruku na své srdce a začněte nahlížet a naslouchat druhým a sami sobě. Uchopte zodpovědnost svou, úctu a víru!!

Žádá vás moji milovaní. Volá vás!! Tento anděl čistého Božího vzestupu volá: „Probuďte se a uchopte sílu a víru svou!!“ Tím, že jste ztratili sebe, ztratili jste kontrolu, kontakt se sebou a tím i se samotným Bohem. Tím, že nevěříte v sebe, nevěříte ani v Boha, jelikož vy jste Bůh a on je vy. Bůh je všude přítomen a tak, že uvěříte, že i vy jste Bohem, začněte naplňovat svá přání a své sny.

Tvořte láskou, uchopte lásku a víru v sebe a pojďte společně s námi. Žádám vás, ve jménu druhého příchodu Kristova vědomí, probuďte se a staňte se sami sebou bez přetvářky a masek. Volám pracovníky světla, aby uchopili svou sílu a moc lásky bez jakýchkoliv obav a odsuzování. Staňte se posunem, vzestupem vás a planety. Vystupte z pozadí a skrýší, které máte jako ochranný obal.

Věřte, již není čas si na něco hrát. ZEMĚ A LID VÁS POTŘEBUJÍ!! Kdo jiný jim má ukázat, kdo jsou a že záleží na každé lidské bytosti, která zde na Zemi chodí a chodila. Odpojte se konečně od davu a staňte se prvními, kteří půjdou proti davu. A věřte, že cesta je již připravená pro každého s čistým záměrem jeho srdce, jestli si stoupnete a s tou nejčistší láskou povíte, kdo jste.

Pokud si budete stát za svým slovem, činem, myšlenkou, budete vyslyšeni, a bude vámi proudit tolik síly, radosti a naplnění, bezpodmínečné lásky, že již nebudete chtít přestat. Tak, jako Ježíš a jako tato žena, jménem Kačka, která nese plné propojení a která ukázala cestu znovuzrození. Ano, je to žena s velikým srdcem a s bezpodmínečnou láskou, která si stojí za svou vírou stejnou úctou a láskou. A věřím, že než ji odsoudíte, že se nacítíte a najdete si k ní cestu srdcem. Je to anděl, který k vám byl seslán samotným Bohem a na kterého jste čekali.

Miluji vás, váš Bůh a Ježíš

 

Již bylo dosti ovládání lidských duší. Je na čase uchopit víru a sílu svou a stát se tím, který vystoupí z davu a uchopí sám sebe. Nemějte strach pustit staré a přijmout nové, krásnější a plné lásky a harmonie. Začnete si stát sami za sebou a za tím, co činíte. Tím, že se posouváte se posouvají druzí.

Stůjte pevně na svých nohou. Jen tak můžete vědět, že se nepodlomí. Když dovolíte druhým, aby se stali vašimi nohami, nikdy nevíte, co se může stát. Uchopte svá těla a staňte se součástí duše, vědomí a sami sebe. Nedovolte již, aby s vámi bylo manipulováno a začněte stát jednou provždy na svých nohou. Začnete myslet a tvořit za sebe a věřte ve vše, co činíte.

Váš strach vás vede do záhuby a je na čase žít bez boje a bez souzení druhých. Už bylo dost strachu!! Je na čase začít tvořit láskou. Dejte směr, udělejte první krok a uvidíte, že láska funguje a je silnější než strach. Co víc se vám musí přihodit, abyste změnili sami sebe a svůj úhel pohledu?? Zkuste zapřemýšlet, která volba je pro vás silnější. Láska nebo strach? Věřím, že si vyberete tak, jak vám duše, tělo a mysl napomůže.

Miluji vás až Bůh

Zdroj: http://www.prozreniandelu.cz/

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png