Považujete bio potraviny za drahé? Porovnejte je s náklady „konvenčního“ životního stylu a rakoviny

datum 2. 1. 2020

Onkologičtí pacienti mají dvakrát vyšší pravděpodobnost, že ohlásí bankrot než ti, kteří se přidržují bio (organické) stravy a zdravého životního stylu.

I přesto lidé pláčou nad „vysokými náklady“ bio potravin a tvrdí, že jsou „příliš drahé“.

Podívejme se na nejnovější statistiky, které uvádějí, že čtyři z pěti onkologických pacientů, kteří ohlásili bankrot, mají VYŠŠÍ pravděpodobnost úmrtí na tuto buněčnou poruchu šířící se v dnešní době jako mor.

Nemůže to být tím, že stres z finančního „selhání“ přispívá k množení rakovinných buněk? Můžete vsadit svou poslední stokorunu, že je tomu tak.

Je načase kontaktovat svou účetní a vašeho oblíbeného výživového poradce, neboť označení „prvotřídní onkolog“ dnes zněje spíše jako rozsudek smrti než nějaké ujištění.

Pokud se nad tím skutečně zamyslíte, běžné potraviny jsou rozhodně podvodným Ponziho schématem

Pro případ, že si nejste jisti, Ponziho schéma je to, když vás nějaký obchodní agent či firma namluví, že byste měli investovat své peníze do jejich produktu nebo služby, o kterých tvrdí, že vám přinesou obrovský zisk. Jednoduše řečeno, je to „pyramidová hra“.

Malou část vašich peněz vám později vrátí ve formě „zisku“ nebo „výnosu“. Jste vzrušeni. Funguje to! Potom vám dají o něco vyšší peněžní částku jako další „výnos“.

Zanedlouho však „zisky“ vyschnou a hádejte, kdo zmizí s většinou vašich peněz?

Až na to, že při běžných potravinách nepřicházíte jen o všechny své peníze, ale také o zdraví a život.

Možná si nyní myslíte, že stojí za to nakupovat běžné potraviny namísto bio potravin, neboť jsou levnější a „moc se neliší“ od těch běžných. Nicméně v obou případech byste se mýlili, co vám nyní dokážeme.

Většina dnešních běžných výrobků a obilovin je geneticky modifikována, aby geny rostlin obsahovaly pesticidy. Následně jsou postřikovány karcinogenními herbicidy a během procesu zpracování jsou často ošetřeny karcinogenními chemikáliemi, aby zahubily bakterie a prodloužily trvanlivost produktu, čímž zkracují životy lidí, kteří je konzumují.

A tak vás vaše „investice“ do šetření peněz za jídlo stojí všechno, co máte, a tradiční potravinové Ponziho schéma plně funguje u velkých biotechnologických, potravinářských a farmaceutických společností.

Podle studií provedených Centrem na výzkum rakoviny Freda Hutchinsona v Seattlu mohou onkologičtí pacienti trpět stejně kvůli VÝDAJŮM za léčbu rakoviny jako kvůli této buněčné poruše a tradičním, toxickým léčbám přinášejícím ubohou tříprocentní míru úspěšnosti.

Říkáte, že v naší zemi se za onkologickou léčbu neplatí? Mýlíte se! Existují případy, kdy si pacienti musí doplácet za drahé léky proti rakovině.

A prý máme v ústavě garantovanou bezplatní zdravotní péči… Zapomeňte na to! Pokud nemáte peníze, nechají vás klidně umřít bez léčby, případně na váš pošlou exekutora ještě předtím, než umřete.

TEMNÁ PRAVDA o ceně běžných potravin, rakoviny, operace, chemoterapie a ozařování

Rakovina NENÍ nemoc. Nemůžete onemocnět od jiných lidí (s výjimkou HPV). Rakovina je buněčná porucha. Establishment chce, aby všichni věřili tomu, že je neléčitelná, zděděná, ale „zvládnutelná“.

K rakovině dochází na buněčné úrovni, když konzumujete nebo vstřebáváte chemické látky a cukr, a to je nevyvratitelná pravda. Je to boj.

Je to válka probíhající uvnitř vašeho těla. Budete rakovinu krmit palivem, které potřebuje pro své vítězství, nebo ji vyhladovíte a rozhodnete se pro bio stravu? Co je levnější? Co vás stojí zdraví a život?

Fakt: Téměř každý lék na rakovinu, který je schválen v USA, stojí přes 100 000 dolarů ročně. Utrácíte více peněz za bio potraviny než za ty běžné?

Uf. To musíte mít obrovskou rodinu. Takový účet vám neudělá ani přihlášení se na funkční trénink nebo na vychytané lekce jógy.

Fakt: Miliony pacientů si myslí, že jim pojištění pokryje většinu nákladů na léčbu rakoviny. Později však zjistí, že musí doplácet tisíce korun za léky.

A to se pohybujeme jen po povrchu hororového příběhu. Následující informace vás přesvědčí, abyste od nynějška kupovali všechno organické, a navíc VŠECHNU pitnou vodu filtrovali.

Úplná ztráta příjmu a potom „ubytování“ v zařízení pro léčbu rakoviny přivádí lidi přímo k bankrotu a potom obvykle pod zem

Od radikální oboustranné mastektomie (odebrání prsou), přes pobyt v nemocnici, až po injekce chemoterapeutických léků a „infuzi“ se mohou náklady pacientů vyšplhat na tisíce korun, než lékaři nakonec zjistí, na co se dívají.

Je ta šedá skvrna na vaší rentgenovém snímku rakovinný nádor, nebo rozmazaný otisk prstu lékaře?

Dostali jste už své falešně pozitivní výsledky z toho zavádějícího grafu (mamografu)?

Podle všech odborníků na rakovinu je možná načase použít nůž a všechny vaše nemocné buňky vyříznout. Nebojte se, všichni lékaři na to mají velmi technické vysvětlení hned poté, co prozkoumají váš finanční profil.

Největší FINANČNÍ TSUNAMI z výdajů za léčbu rakoviny

1. Téměř 70 % všech výdajů za léčbu rakoviny je neléčebných.

2. Hotovostní výdaje na rakovinovou péči dosahují stovek korun měsíčně kvůli ušlým mzdám, návštěvám lékařů, šarlatánským lékům (chemoterapii) a cestování po institucích, a to také s pojistným krytím, včetně těch strašných léků na předpis poškozujících váš mozek.

3. Právě teď stojí rakovina pacientů a stát miliard korun ročně a za poslední desetiletí byl zaznamenán více než 40% nárůst nákladů.

4. Ceny léků na rakovinu jsou dvakrát vyšší než před deseti lety.

5. Nejméně 1/5 všech onkologických pacientů nad 65 let už na rakovinovou „péči“ minula všechny své úspory.

6. Peníze utracené za chemoterapii téměř čtyřnásobně převyšují náklady na všechny ostatní léčby a zabírá jen zřídka.

7. Neexistuje způsob, jak by se dalo vyčíslit množství ZTRACENÝCH peněz z důvodu předčasného úmrtí.

Závěr

Pro více informací o tom, jak konvenční léčba rakoviny může být stejně smrtelná jako sama buněčná porucha, se podívejte na stránku Oncology.news.

Je načase znovu přehodnotit „cenu“ bio jídla, neboť je ve skutečnosti vaší záchranou, kterou je třeba důsledně analyzovat.

Zdroj: Vylectese.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico