Zdroj: Pixabay.com

Transformační energie víří vekou rychlostí. Životy mnohých lidí procházejí velkými změnami a je to znát zejména ve vztazích. Vše, co nevyhovuje našemu zaměření, lásce a harmonii, končí. Někdy je to těžké, ale vždy je to pro naše dobro. Zkusme si přes všechny události uchovat lásku v srdci a světlo v mysli.

Doba čtení 1 min.

Cesty k sobě


Milí přátelé,
po dnešním dni a terapeutické práci, kterou vykonávám s poselstvím činit dobro a rozvíjet své talenty a naplňovat svoji dharmu jsem se ještě pustila do napsání krátkého příspěvku.
Νezdravá pouta závislosti versus opravdovost, svoboda a láska ve vztazích. 
Dnešní svět může působit poněkud negativně a tragicky možná chaoticky, ale záleží z jakého úhlu pohledu se na situace díváme. Pokud člověk uvidí v překážce, nepohodlnosti dar a vyšší účel nebo jej hledá tak dojde k závěru, že každý nepokoj a každá bolest, těžkosti v sobě nese požehnání a vyšší účel posunout se výš a dál na životní cestě a přijmout tak sebe a ostatní v bezpodmínečné lásce.
Láskyplný vztah k sobě, kdy je srdce naplněno a vědomí otevřeno v přítomném okamžiku přináší světlo a životní energii, jemné a silné vyzařování a přitahováni tak bytosti, člověka podobné energetické vibrace. Někdy jsme příliš upnuti k někomu s kým už nemáme společnou cestu, ale jen zážitky a vzpomínky a nechceme se odloučit a setrváváme tak ve vztahu, který není nenaplněny láskou.
Bolí nás však natolik odloučení a strach ze samoty nebo nového kroku, že toho člověka k sobě připoutáme nezdravým poutem závislosti a tyto vztahy potom přinášejí utrpení na naší cestě s nemožnost potkat opravdovou lásku.
Doba změn, nepohodlnosti a transformace nás spojuje, ale i rozděluje. Ti, co mají být spolu se znovu potkávají, jejich duše se učí odpouštět jeden druhému a pomáhat si. Ty duše, které už nevibrují energeticky na stejné vlně, jsou rozdělovány, někdy bolestně, záleží, jak velké pouto strachu a závislosti je mezi nimi. Všichni jsme vedení k těm správným partnerům, přátelům a lidem a do MÍST, kde máme být, žít , růst a tvořit.
Ať jsou cesty boží požehnány SVĚTLEM, LÁSKOU, MÍREM , TRPĚLIVOSTÍ a LASKAVOSTÍ jeden k druhému a pokud nastane v životech rozdělení v podobě rozchodu a ukončení VZTAHŮ, nechť je to co nejméně bolestné, láskyplné a svobodné rozdělení.
Až bezpodmínečná láska a svoboda naplní naše srdce, přijde nové poznání v podobě poselství do našich životů.
S úctou,

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě