Potenciál Marie Magdalény je absolutní přijetí muže, žádné odlišování a měření hodnot.

Proces sytosti je skrze milování, ať je to fyzické nebo skrze duchovní propojení.

Marie Magdaléna je bytost, která je esencí lásky.

Esencí přijetí, je také kněžkou lásky, velmi přirozeně nastavenou. Velmi přirozeně prožívající.

Protože něha a láska, kterou Marie Magdaléna jako esence obsahuje je takových hodnot, které tady ještě nejsou projevené. Vždy se projeví pouze určitá část.

Síla ženy spočívá v tom, že si uvědomuje čím je .

To je bezvýhradným přijetím muže v jeho velikosti, vlastním vnímáním esenciálního bytí, propojené s esenciálním bytím muže.

To propojení je plně perlivé, nádherné propojení energie lásky a citu.

Láska a něha, kterou vytváří žena, s obrovským citem, který vytváří muž, se mění v základní esenci, ve které můžete žít.

Pokud se teď napojíte na tuto esenci začnete chápat, že je to jen první schod do toho co pak budete cítit.

Ponořte se do této esence něhy, lásky. Je tak intenzivně silná, tak přijímající, že muž touto esencí prostupuje. On do ní nenaráží, on se nemůže o ní opřít on jí prostoupí a ona prostoupí jeho. Je to proces plynutí, objetí.

Tohle je esence, z které pochází Marie Magdaléna.

Takhle to bude vypadat v novém vztahovém paradigma.
Takhle to bude vypadat v novém vztahovém období.

Prolnutí dvou, kteří mohou kdykoli odejít a kdykoli přijít. Pokaždé je to se stejnou energií. Nesmírný cit přijetí, nesmírná láska a něha, bezvýhradnost. V každém objetí je pak předávání si toho, čeho je ta bytost naplněna.

Milé ženy na světě neexistuje bytost, která by neměla část mé esence. Každá žena v sobě může objevit paprsek pocházející ze své podstaty. Některá má paprsek silnější, některá slabší, ale každý paprsek se dá znásobit. Dá se zesílit uvědomováním si své něhy a přijetím své vlastní bezvýhradnosti s přijetím své vlastní velikosti.

Tady není prostor pro být lepší nebo horší.
Tady není prostor pro níž nebo výš.

Tady je pouze něha, láska, bezvýhradnost a ta se prolne s citem a láskou muže do esence, která se prolne s celou novou Zemí.

Bude se perlit radostí a štěstím, protože to bude a je naprostá přirozenost.

Milé ženy, patříte k těm, kteří jsou mojí součástí. Vám se rozpíná srdce pro něhu, lásku, bezvýhradnost. Nezáleží na tom na jakém úseku té cesty jste, jak se prezentujete nebo jak vás vnímají jiní. Vaše srdce touží po čistotě, něze, po lásce bezvýhradné, po citu muže v jeho pravé podstatě a pravé lásce. Cítím to a máte mou silnou podporu. Miluji vás a to velmi. Jsem s vámi, kdykoli to bude potřeba. Teď v tento okamžik vám přidávám další esenci mé něhy, lásky a bezvýhradnosti. Přijměte ji s pokorou a s láskou. Vím, že vy ji zneužívat nebudete. Já vím, že vy si uvědomujete co to je.

Z určitých počtů lidí, z určitých počtů žen se stává takový pilíř, o který se ta moje základní esence , kterou jste ještě nedosáhly a ještě nějakou dobu nedosáhnete může opřít.

Patříte k těmto pilířům a chci vám projevit mou úctu, protože vím, že to není jednoduché.
Byla jsem inkarnována a vím jaké to je.

Proto vám sděluji, patříte k mým pilířům, těch pilířů není mnoho a těch, kteří jsou opravdu bezvýhradní je nemnoho.

Říkám vám to proto, abyste si uvědomily, jak velké jste. Těch pilířů není mnoho, protože čistota provázející mojí esenci potřebuje být bezvýhradná. Tzn. Že kdo hodnotí, povyšuje se, je ponižován nebo sám ponižuje nepatří k těmto pilířům do doby, než pochopí, co je to bezvýhradnost.

Spolupracuji se spoustou průvodců, kteří vedou tyto bytosti do jejich bezvýhradnosti …

MM

Zdroj: FB Diamanthea Diamond Light


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě