Zdroj: Pixabay.com

Milí přátelé a čtenáři touto cestou Vás srdečně zdravím v měsíci červnu s novým článkem, který jsem napsala k tématu posvátné lásky v životě člověka.

Před čtením článku se pohodlně posaďte, uvolněte a buďte v přítomném okamžiku a jeho vědomí pro příjem nové energie, která bude přicházet do Vašeho srdce prostřednictvím dnešního propojení, spojení v channelingu k tomuto tématu.

Posvátná láska a vnímání sebe a jeden druhého přichází do našich srdcí v hlubokém přijetí sebe, své duše a své nadpozemské bytosti, která je v úrovni našeho vyššího já, boha, sjednocení a přijetí lásky do své úrovně vnímání všech živých bytostí v posvátnosti duše vlastní tak, abychom byli na naší cestě vedení a přijímání.

Dotýkat se hloubky našeho srdce a probouzet soucit, vědomí, posvátnou lásku naší duše v přímém napojení a oživení všech částí, které se oživují a uvolňují v okamžiku spojení se s naším vědomím v duchu posvátnosti ženské a mužské energie a jejího propojení, spojení se všemi a vším k dorovnání a postupu do vyšších úrovní vnímání a přijímání přítomnosti, opravdovosti naší duše a našeho vědomého přijímání živosti v posvátném chrámu našeho srdce, kde žije naše božství, naše láska, naše spojení a kde se probouzí a rodí nový život v duchu božské integrace, která nás vede do lásky, do uvědomění si životní síly a energie k tvoření nového života a jeho posvátnosti v kráse naší duše a v otevření jejího poselství a tím je její přijetí uvnitř našeho chrámu božství, kde žije čistá láska, esence našeho života.

Láska je cesta v rozpomenutí si a rozhodnutí otevření se přijímat dary a žít ve svém srdci k plnému probuzení a milování své jedinečné životní cesty, která nás vede zpátky do harmonie, souladu sjednocení a návratu do prostoru našeho srdce na naší cestě k sobě, cestě k bohu, cestě naší duše zpátky do přijetí naší skutečné podstaty a našeho úkolu pro který jsme se zrodili a tím je cesta posvátnosti naší duše.

Modlitba pro posvátnou lásku.
Milovat je otevřít své srdce pravdě.
Milovat je otevřít posvátnou lásku, posvátnou bytost.

V této modlitbě se oživují a v nádechu a výdechu rozpomínám v zapomnění a únavě otevírám nový svět božské živoucí síly, která ve mne miluje a otevírá prostor mého posvátného srdce, kde cítím novou živou posvátnou energii, která otevírá ještě více prostor nového vědomí a spojení se s božstvím.

Posvátnost lidského vědomí je skutečným a jedinečným darem v životě tak jako jeho podstata, sebevyjádření odlišnosti a originality v pokoře a odvaze projevovat, milovat, žit, věřit, růst a naplňovat své srdce krásou každého dne s poselstvím světla a rovnosti do své skutečné síly v jemnosti, lehkosti v čistém a otevřeném srdci, které je po dlouhá staletí a tisíciletí uctíváno mnoha kulturami v odlišnosti jejich vyznaní, avšak v propojeném a vědomém srdci lidství celé planety v duchu posvátnosti lásky života člověka v bodě odkud pochází naše duše a kam se zpátky vrací v neustálém procesu zrození a smrti v duchu svobody a jejího přijetí.

Děkuji všem za přečtení a spojení se v duchu posvátnosti duše vlastní.

Krásný den v lásce našeho upřímného spojení.

Vivien

Zdroj: www.tantra-vivien.cz/zajímavosti


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě