Posvátná tvořivá síla sexuální energie. Posvátnost muže a ženy.

datum 23. 6. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Milí čtenáři,

přidávám příspěvek k uzdravení vnímání tvořivé síly v duchu posvátnosti spojení mužské a ženské energie. Pohodlně se posaďte a jemnými nádechy uvolněte své srdce Váš chrám posvátnosti duše vlastní pro propojení se a k probuzení Vašeho vědomí. Posvátná sexualita, tvořivá živoucí síla a propojení se v jejím zdroji, tedy v našem prvopočátku zrození naší životní energie v nás aktivuje nové vnímání sebe, jeden druhého, ale také uzdravování vztahů mezi muži a ženami.

V propojení se s touto posvátnou prapůvodní silou můžeme tvořit a uzdravovat naše nitro z toxicity a zraněni.

Vědomým propojením se s posvátnou tvůrčí sexuální silou přispíváme k uzdravování ženské podstaty a hloubky sebe sama. Muži mohou probouzet své srdce a stávat se vědomými napojenými a propojenými muži ve svojí hodnotě, nevinnosti a božské, mužské podstatě ochrany a síly mužského srdce v celistvosti a integritě. V živoucí síle přijetí nového přicházejícího požehnání k uzdravení principu mužské síly a její esence k započetí nových
začátků lásky, svobody a krásy uvnitř sebe, ale také ve vztazích ke svému vnitřnímu principu ženy, následně partnerce a ženám všeobecně.

Ženské božství a vzestup této krásné tvořivé síly evokuje muže stát ve své síle bez bojů v oddanosti, pokoře k životu a k ženské plodnosti. Oplozením muže uvnitř a doplněním jeden druhého v živosti, radosti, oddanosti a důvěře k sobě a živoucí síle, která v nás otevírá nové, krásné započaté tvoření života v naplněnosti, odvaze a křehkosti síle vlastní.

Nový život již započal v přijetí posvátné síly ženy a muže v plození, uvolnění a otevření lásky v rodech k nápravě, odpuštění, dorovnání, pochopení souvislostí s láskyplným propuštěním nezdravých vazeb a zranění z minulosti.

Léčivá síla posvátné lásky propojuje a uzdravuje ženy uvnitř tak, aby pomohly svým mužům v jejich síle stát a v rozpomenutí ze zapomenutí na svoji podstatu rytíře, ochrany svého božského úkolů a naplnění svoji dharmy, síly muže bojovníka.

Láska tedy započala tvořit nový svět v našem srdci spojením a propojením pro ZNOVUZROZENÍ potkání jeden druhého na cestě k božství, rozbřesku, propojení dvou světů mužské a ženské duality v integritu a spojení pro uvolnění, bezpečí a zakořeněni se v našem  životě.

Muž chrání a žena v pocitu bezpečí v jeho srdci otevírá svůj chrám posvátné lásky, posvátného mužství a ženství k uzdravení a propojení posvátné sexuality k léčivému míru, klidu, lásce a pro porozumění svoji úlohy v ženském a mužském srdci a také k dorovnání a odpočinku po dlouhé cestě v nevědomosti duše vlastní.

Uzdravující proces mužského a ženského splynutí v nás otevírá nový rozměr vědomí lásky, božství a naplnění dharmy muže a ženy k přijímání božského principu uvnitř sebe k pochopení svoji podstaty a živoucí lásky, která ožívá a otevírá nový svět v jeho jednoduchosti a síle.

Předáno v channelingu k tématu božské podstaty, síly a tvořivé posvátnosti k uzdravení posvátného mužství a ženství.

S přáním hezkého dne.
Vivien

Zdroj: www.tantra-vivien.cz/zajimavosti
Pro svůj osobní channeling napište na: [email protected]

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico