STÁLE JSOU VOLNÁ MÍSTA – REGISTRUJTE NA EMAILU NÍŽE

Jsme hluboce vděční, že Česká republika dostala příležitost pro darshan, protože tento rok je posledním, kdy bude Sri Bhagavan darshany dávat. Proto doufáme, že nás poctíte svou přízní a pozvěte i své přátele. Vase podpora a účast je pro nás velice důležitá, protože se kolektivně přeneseme do vysokých stavů vědomí, které ovlivní nejen naše vědomí, ale vědomí všech lidí v krajině, ve které žijeme.

Akce se bude konat 22.11. 2014 v době mezi 12 – 17h v konferenčním sále OREA Hotelu Pyramida, Bělohorská 24, 169 01 Praha 6. (Poschoďovité  hledište kinosálu vám poskytne dokonalý výhled.) Tato transformující událost bude umocněna mezinárodními Oneness meditacemi. Věříme, ze zažijeme společně krásnou akci plnou zázraků a milosti.
hudba: MAOK
Oneness Meditátoři: Celia Gomez, Maurilia a Carlo Galbiati.
K dnešnímu dni je počet potvrzených OM Meditátorů: 3 – budeme vděční, podpoříte-li nás modlitbou, aby se toto číslo jeste navýšilo a my všichni tak obdrželi ještě více podpory a milosti na naší cestě k naplnění vize Sri AmmyBhagavana – osvobození lidstva od utrpení!
Daršan bude probíhat formou videokonference – Sri Bhagavan bude odpovídat na naše otázky, které můžete posílat na adresu oneness.cz@gmail.com nejpozději do 12.11.2014. Takové setkání je velmi požehnané a jeho přítomnost sebou přináší velkou transformaci a mnoho zázraků. V přítomnosti přenosu Sri Bhagavana si můžete přát vase prosby a vyjádřit vaše modlitby, ktere budou naplněny obrovským požehnáním.
Vstupné: 300kč
potvrďte prosím svoji účast co nejdříve na email: praguedarshan@gmail.com, počet míst je omezen.

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png