Poselství z hvězd, Robert B.

datum 23. 5. 2019

Vážení přátelé z České republiky a Slovenska,
po mém vystoupení v programu paní Alžběty Šorfové a po rozhovoru se mnou na youtube.com dostávám mnoho dopisů a e-mailů z České republiky a Slovenska.

Rozhovor ZDE

Jsem velmi rád, že tento rozhovor se mnou zajímal tolik lidí a byla to pro mě opravdu čest, že jsem tam mohl jít a přijet do Prahy. Po celou dobu se bojím mluvit o mých osobních příbězích z UFO, protože mám dojem, že sotva někdo uvěří, že se všechno stalo opravdu. Vždycky mám pocit, že musím nějak dokázat, že to, co říkám, je pravda. A ona je - můžete mi věřit!
Výše uvedený rozhovor v Praze se konal 25. ledna 2019. Mluvil jsem o úžasné historii kontaktu s UFO v Rendleshamu. Kdyby se rozhovor konal o měsíc později, pak bych mohl každému ukázat, že je to pravda. Budu se cítit lépe, když to popíšu v textu, který pošlu e-mailem.

Co se stalo? Teď to vysvětlím.

Během incidentu u Rendlesham v roce 1980 svědci viděli symboly na jedné straně UFO. Když se voják Jim Penniston dotkl podivného trojúhelníku ve tvaru kruhu, dostal zprávu v podobě nul a jedniček, která – po rozkódování a nalezení GPS souřadnic - zahrnovala šest míst na světě (pyramidy v Gíze, ostrov Naxos atd.)

Nakreslili jsme stejné znamení jako "formu kontaktu" v Emilcině, místě, kde jsme experimentovali s kontaktem s UFO po celá léta.

V roce 2015 jsem šel na ostrov Naxos, abych se pokusil poslat informace mimozemšťanům a – hlavně – otázku „Odkud jste?”

Během rozhovoru paní Šorfové se mnou jsem jí vysvětlil, jakým nezvyklým způsobem jsem dostal od mimozemšťanů odpověď, že pocházejí ze systému Aldebaran a jejich planeta se jmenuje Aria.
Jedním z nejdůležitějších momentů v této jejich reakci bylo objevení se UFO neobvyklého tvaru. Uvádím obraz tohoto objektu níže.

Okamžitě jsem si všiml záhadného červeného kruhu pod tímto objektem. Po přiblížení se ukázalo, že se jedná o jakýsi trojrozměrný znak.

Tento červený znak je trojrozměrný a opravdu nemá spojené konce, jak si možná myslíte. Ve skutečnosti je to iluze. Jak to vlastně vypadá? To je dobře ukázáno simulací pomocí malého drátu a těchto 2 fotografií.

Ukazuje se, že tento červený symbol má výrazný tvar a prvky. Především můžete vidět, že je nad ním tečka. Jedno "rameno" končí něčím jako lopatkou a druhé končí špičkou.Vypadá to takto:

A teď se dostáváme k neobvyklé akci v mém domě, která se konala 25. února a o které – moc toho lituji! – jsem během tohoto rozhovoru v Praze ještě nemohl informovat.
Dne 25. února jsem v mém domě ráno narýsoval tento symbol na papír, abych jej mohl udělat na náměstí v Emilcině. V duchu jsem se snažil představit si znak, který byl pod tímto objektem. Byl jsem po celý čas ve svém bytě ve Varšavě ve čtvrtém patře.
A najednou mi kamarádka Małgosia Żółtowska v 15.47 poslala informaci, že se na obloze nad Varšavou objevilo znamení! Jako důkaz, prezentuji obrazovku z jejího telefonu.

 

Ukazuje se, že toto podivné znamení na obloze je přímo nad mým domem!

Fotografoval jsem toto znamení na obloze a také jsem natočil film.

Vezměte prosím na vědomí, že znak pod UFO a znak na obloze nad Varšavou je TEN SAMÝ ZNAK!

Ukazuje se, že JE TO VŠECHNO STEJNÉ !!!!!!!!!!!! Byl to druh nějaké pečeti. Stačí se podívat a vidíte, že na jedné straně je „lopatka”a na straně druhé "špička". A samozřejmě je nad znakem také tečka.

Mám pocit, že se toto znamení na obloze znovu objeví a bude to okamžik, kdy budu mít přednášku o UFO. Taková situace se brzy uskuteční v Polsku pro 3 000 lidí na volném prostranství. Pokud bude toto znamení vytvořeno na obloze, pak ... můžete hádat, jak hlasitě bude o této věci.
Napsal jsem o tom všem, abych nějak dokázal, že to všechno je pravda. Je velmi důležité, aby moji přátelé v České republice věděli, že tento příběh je pravdivý a bude pokračovat. Podle mého názoru budou na obloze znamení, díky kterým budou lidi pomalu věřit, že to nejsou vtipy, ale velmi vážné věci.
Na závěr bych vám chtěl ještě jednou poděkovat a poslat vám dobrou energii a mé myšlenky.

Robert B.
Varšava, 21. května 2019
(gramatická korekce textu Václav QAD Urban 21.05.2019)

 

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico