Zdroj: Pixabay.com

Láska, sounáležitost a procítění stejné duše! Jaké energie s sebou nese říjen a jak jimi nejlépe projít? Poslechněte si i audioprocítění aktuálních energií.

Doba čtení 0,5 min.

Cesty k sobě


Každý z nás čekáme na to, až se budeme moci vrátit k sobě. Uvnitř nás je třináctá komnata.

Je to naše duše, která je tento měsíc plná lásky a sounáležitosti.

Pocit sounáležitosti je pocit, že člověk někam patří!

Hledáme sebe a ani nevíme, že současně hledáme i naši duchovní rodinu. Je to vedlejší produkt naší práce na sobě.

Kdysi před lety jsem napsala článek, který se jmenoval: “Proč se cítím ve své rodině jako cizinec?” A tento měsíc je o vyjádření energií sounáležitosti. Je o nás a o pocitu domova, který prožíváme pokaždé, když můžeme sdílet své pocity. Neboť naše pocity jsou vyjádřením naší duše. Jedině v kruhu blízkých a stejně naladěných lidí je možné se zcela otevřít a dát najevo, co opravdu cítíme.

Láska k sobě samému – láska ke své duši a jejímu vyjádření je prvotním předpokladem pro zdravé vztahy “Nové doby”. Milovat svou duši beze zbytku je jediným kompasem na cestě k harmonii. Ale co je vlastně duše? Duše je domov – duše jsou vztahy – duše je odraz nás samých v jediném okamžiku propojení – v úplné a plné prožívané sounáležitosti s ostatními. Je a není to jednota. Je a není to propojení. Je to láska k prvotní energii a víra ve svou duši. Je to intuice a pravdivost duše. Je to jedinečnost – sebevyjádření a otevřená komunikace. Naprosté splynutí se sebou samým a svou podstatou

Je to energie duše ve své kráse!

Autorka: Tina Hartmannová

Zdroj: optimalista.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě