Poselství šamana Dona Sergia pro Českou republiku

datum 26. 6. 2019

Začněte kontrolovat agrikulturu

Naši předkové dokázali žít s planetou v souladu. Zachovávali biodiverzitu a nemuseli používat žádné jedy.

Podle Dona Sergia bychom se měli věnovat agrikultuře. Je mi jasné, že pro mnohé z nás je to mimo momentální možnosti, ale znamená to, že bychom si měli pěstovat vlastní potraviny. Proč? Protože když se někdo zmocní zdrojů vaší potravy, zotročí vás.

Sergio mluvil o Venezuele, což je ropná velmoc. Jenže je závislá na dovozu potravin a dnes tam lidé doslova hladoví. (Např. článek E15) Existuje skupina, která se snaží zotročit lidstvo a zmocnit se zdrojů, proto si Sergio přeje, abychom zastavili stav, kdy malá skupina lidí ovládá veškeré zdroje.

Když se někdo zmocní zdrojů vaší potravy, zotročí vás. Je na čase začít uvažovat!

Takže pěstujte si sami čisté plodiny, nebo alespoň mějte přehled o tom, jak jsou pěstovány. S tím souvisí nutnost přestat likvidovat životní prostředí.

Monokultura planetu Zemi bolí

Monokultura, tedy porost tvořený jedním druhem rostliny, planetu bolí. Planeta je živá bytost. Nekončící plochy osázené jednou rostlinou jsou problém, je potřeba vytvářet smíšené porosty. Různé druhy rostlin jsou pro planetu přirozené.

Je potřeba chránit stromy

Starejte se o stromy, obnovujte smíšené stromové porosty. Tím velmi pomůžete své zemi, protože stromy kromě jiného produkují velice prospěšné mikroklima. Je třeba vytvořit si ke stromům hluboký vztah. Prospěšná je komunikace s rostlinami, obecně s přírodou. V jižních Čechách Serchio dodal, že je dobré navazovat vztah s bytostmi vodních toků, chránit rybníky apod.

Můžete začít svojí zahradou nebo vnést přírodu do průmyslové pouště. Každý může začít a časem změnit planetu v ráj. Koneckonců, kdo jiný to udělá, když ne lidi?

Vcházíme do doby sebeobjevení a do doby největší změny v dějinách lidstva

Do doby úplného osvobození našeho ducha. Aby planeta mohla přejít do vyšší dimenze, musí se zvýšit vibrace na všech kontinentech.

Pracujte na sobě

Stav vašich energetických center určuje váš život.

Podmínkou vzestupu je zbavit se falešných rozdílů.

Ve všech spirituálních systémech lze najít stejné jádro. Neustálé rozdělování lidí pomocí náboženství a jiných odlišností nemůže lidstvo a planeta dlouho přežít. To, co nás rozděluje je určitý způsob myšlení a chybná sebeidentifikace.

Co s tím? Když rozsvítíte centrum uprostřed své hrudi (srdeční čakru), tak veškeré zbytečné rozdíly zaniknou.

Snažte se co nejméně se nechat svírat negativními impulzy, které se vás snaží ze všech stran bombardovat. Nejste člověk, ale duše, jste duch, jste mocníjste zdroj světla a bytost světla. Bůh je vlastní nitro.

Různé dimenze reality

kreslena duhaRealita se podobá duze, skládá se z mnoha barev, mnoha dimenzí. Vy žijete jen na jedné barvě, ale v jiných dimenzích žijí jiné bytosti.

Je třeba, aby se člověk probudil. Aby každý člověk pochopil, kdo je, a že má obrovskou moc. Včetně moci tvořit si realitu.

Co je karma?

Karma je iluze ve vašem vědomí. Stačí ji ze sebe vyhodit a osvobodit se.

Kdo to chce mít složité, má to složité. Kdo to chce mít snadné, má to snadné.

Pokud jde o systém energetických center (čaker), tak karma existuje pouze v nižších centrech, po centrum v břiše. Od vyšších center už žádná karma neexistuje.

Problém není ve hmotě, problém jsou myšlenky, které nějaký problém hmoty udržují pohromadě. Víra je energie a informace.

Energie, menhiry, silová místa a letní slunovrat

21. 6. 2017 probíhal velký společný rituál amerických kmenů indiánů, kdy pomocí tance soustřeďovali kosmickou energii do této planety.

Dodávám k tomu, že je to datum letního slunovratu. Vždycky je v tento den dobré jít ven, nechat se prohřívat slunečními paprsky, meditovat. Nejen v tento den je dobré jít na tzv. silová místa.

Bývají to často hory, místa se starými stromy, nebo např. místo s menhiry (vztyčené velké kameny, někdy postavené do kruhu). Vyberte si místo v přírodě, kde se jednoduše budete cítit dobře.🙂

menhiry na zelene louce

Don Sergio také zmiňoval, že v Andách na vrcholy hor a další místa, vztyčují velké kameny, aby o to více přijímaly a vedly na planetu kosmickou energii. Doporučují i nám na území ČR a Evropy menhiry vztyčovat.

Jak dobře zvládnout dobu změn, ve které žijeme?

Pracujte na silových místech, rozšiřujte biodiverzitu na celou planetu. Udržujte vztah s přírodou. Vzpomeňte si na obrovskou sílu našich předků na tomto území.

Vše se musí změnit, není jiná možnost. Je třeba, aby se lidé naplňovali světlem, byli zdraví a bez zátěží. Aby se napojovali na zdroje světla. Pak člověk zvládne tento proces.

Aktivujte svoje srdeční centrum. Vysílejte lásku a světlo do všech kontinentů, všem potřebným lidem, i dětem. Tak budete žít světlo.

Klíčové je otevřít svoje srdeční centrum.

modrý motýl letí k duze

Pokud něco nebylo jasné nebo vás zajímá víc informací, podívejte se na sérii videí ze Serchiovy návštěvy.

E-book o práci se srdečním centrem zdarma zde >>

E-book pro zvýšení sebelásky zde >> (Oba zatím zdarma.)


K tomuto tématu sedí dvě ukázky z knihy Thovt – brány Atlantidy od Kerstin Simoné:

Bytosti žijící v Atlantidě věděly o vlivu síly myšlenky na hmotu; a tento princip uplatňovaly pro blaho všech. Svůj život utvářely podle zákonů přírody v souladu s jejich vlastními potřebami. Vědomě ovlivňovaly energetickými frekvencemi počasí a další děje odehrávající se na planetě Terra (jiný název pro Zemi).

Se Zemí, jež pro ně představovala rovnocenného živého tvora, se spojovaly telepaticky, takže mohly být uspokojeny všechny jejich tužby a potřeby. Vztah k přírodě a moudrost křišťálů či dalších minerálů byly pro ně mimořádně důležité.

…Neodvracejte již déle zrak od utrpení svých bližních – lidí i zvířat – či planety! Važte si veškerého života a přírody, poněvadž vám umožňuje být naživu – bez ní byste tady již dávno nebyli!

Facebooková stránka Měním své nitro, měním svět >>

Zdroj: nachazeni.cz/don-serchio

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico