Milovaní,
vím, že přichází čas změn a přeměn vašich lidských životů. Vaše bytí, vaše duše prochází velkou proměnou a vím, že to není pro vás příjemné, ale pamatujte, že směřujete k lásce, ke světlu bytí, ke Zdroji, z něhož všichni pocházíte, a ať tomu věříte nebo ne, je to tak.

Není to lehký čas, potýkat se se vším tím marastem, který na vás i po tisíce let ležel, a který je potřeba zdolat a odstranit, ale já vám věřím, věřím vaší odvaze, věřím ve vaší statečnost a lásku a věřit máte i sobě, tak jako věřím já vám.


Milovaní, jsme s vámi a posíláme vám plnou náruč podpory a lásky. Věřte procesu uzdravení a tomu, že je potřeba dojít k cíli – ke změnám.
Ano, mnoho duší tyto změny neustojí, mnoho duší odejde ze Země, ale neodchází daleko.

Pamatujte, že jste vždy ve spojení skrze vaše srdce, vaše vazba s milovanými, kteří vás mohou opustit je nekonečná, nekončící a vždy se znovu setkáte, protože jste JEDNO a vzešli jste ze mě. Proto nenoste v sobě tolik bolesti a trápení pro druhé, kteří vás opustí. Vždy mějte na paměti, že se mají lehce, že jsou v pořádku a je o ně postaráno! Vždy, když na to tímto způsobem pomyslíte, přijde úleva a znovu pak můžete váš život prožívat naplno a v radosti, stejně tak i duše, které odešly nebo odejdou, budou vždy cítit a vnímat vaší lásku a dělá jim radost, když svůj život prožíváte naplno, bez strachů o ně.


Věřte v sílu přítomnosti, věřte v lepší zítřky.


NADĚJE je pro vás příslibem, že vyjde zase slunce nad mraky, že se ráno rozední a že SVĚTLO ve vašich duších svítí dál a bude nadějí pro ostatní, kterým jejich světlo vyhasíná, stejně jako jejich naděje. Proto vy, co záříte svým světlem, neboť nesete odvahu a vnitřní sílu, buďte onou nadějí, majákem, kotvou pro všechny ostatní, neboť vás je v těchto dnech potřeba!


Cítíte a vnímáte tlaky, které na vás působí a ohýbají vás jako proutky, však důvěřujte dění a mějte víru v dobro, neboť vás to posílí a budete odvážní udělat další kroky vpřed a dál a do nového, neznámého. Možná je to pro vás něco jako být v tunelu bez světla, ale již mnozí z vás to světlo v tunelu vnímají, vidí ho a kráčí k němu, i když jsou nejistí, protože ještě neví, co je přesně čeká.


Vše je v pořádku, důvěřujte tomuto procesu a sami sobě.

Naplňte se světlem lásky.


Představujte si, jak vás toto světlo božské lásky obaluje, zaplavuje, zabaluje. Hluboce se v něm nadechněte a vydechněte a vědomě v něm spalte a spláchněte všechny vaše starosti, obavy, strachy, smutky, minulost – vše, co chcete odevzdat odevzdejte do světla. Provádějte často tuto světelnou práci a očistu, neboť je to pro vás léčivé a sami pak ucítíte, jak se vám uleví a odlehčíte si tím.


Vědomě přijímejte energii světla do svých těl, díky tomu se posílíte a zregenerujete.
Buďte šťastní milovaní a pamatujte, že nikdy nejste sami.

S láskou předala
Lucie Lila💗
https://www.stastnyzivot.info/


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě