Poselství pro dnešní dny

datum 14. 1. 2020

Milovaní lidé,
v tomto čase je velice vhodné a důležité se ladit na sebe, na své energie a pobývat sami se sebou. Ladit se do frekvencí vyšších, do frekvencí lásky, tím se převibrováváte do vyšších vibrací světla, kde se také můžete ukotvit.
Je to pro vás nyní velmi důležité spojovat se s touto energií lásky, neboť se tím nabíjíte, očišťujete, léčíte a povznášíte tak vašeho ducha.
Pamatujte na to, že jste hvězdná semínka, která pochází z různých částí kosmu a každý z vás přináší Zemi něco jedinečného.
Je potřeba proto spojit síly, spojit vaše duše dohromady a těmito spojenými silami tvořit pozitivní realitu, neboť to je úkol dnešních dnů – TVOŘIT a zase TVOŘIT v LÁSCE, protože kolik hvězdných semínek se spojí v této tvořivé energii, tolik pozitivních změn může vaše energie přinést a vytvořit.
Oddávejte se této činnosti a sami již víte, že i každý jednotlivec, každý z vás, má sílu a moc přispět k vytvoření nové a láskyplné reality.
Nastal čas spojování, odchází čas oddělenosti.
Ti z vás, co již myslíte a jste naladěni na spojení a jednotu, ti vás povedou a budou pomáhat ostatním navést je na jejich energii.
Mezi vámi je spousta duší, které si zadali spojit se v tomto lidském životě. Jsou to párové duše, duše spřízněné, partnerské, duše rodin, které velmi pomáhají a přispívají k navýšení vibrací kolektivního naladění, tedy přispívají k růstu.
Všímejte si, kdo se nachází kolem vás a kdo přichází do vašich životů, neboť není náhoda, kdo je při vás a může to být právě někdo z jmenovaných. Jeho přítomnost vycítíte, poznáte, že jste si blízcí, protože energie vašich polí se roztočí a spojí, vibrují na stejné frekvenci a vy tak poznáte, že se jedná o duši vám velmi blízkou. Toto spojení můžete cítit i na velké vzdálenosti, protože čas ani prostor neexistuje v tomto spojení blízkých duší.
Je tedy čas tohoto spojování. Nepropásněte tedy šanci být spolu a tvořit, buďte v srdci otevření, protože právě skrze svá srdce ucítíte spřízněnost druhých.
Vítejte na nové cestě tvoření milovaní a nezapomeňte, že nikdy nejste sami.

Předáno 11.1.2020
S láskou
Lucie Lila💗
www.stastnyzivot.info

Zdroj: FB Šťastný život

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico