Milovaní lidé,
v tomto čase je velice vhodné a důležité se ladit na sebe, na své energie a pobývat sami se sebou. Ladit se do frekvencí vyšších, do frekvencí lásky, tím se převibrováváte do vyšších vibrací světla, kde se také můžete ukotvit.
Je to pro vás nyní velmi důležité spojovat se s touto energií lásky, neboť se tím nabíjíte, očišťujete, léčíte a povznášíte tak vašeho ducha.
Pamatujte na to, že jste hvězdná semínka, která pochází z různých částí kosmu a každý z vás přináší Zemi něco jedinečného.
Je potřeba proto spojit síly, spojit vaše duše dohromady a těmito spojenými silami tvořit pozitivní realitu, neboť to je úkol dnešních dnů – TVOŘIT a zase TVOŘIT v LÁSCE, protože kolik hvězdných semínek se spojí v této tvořivé energii, tolik pozitivních změn může vaše energie přinést a vytvořit.
Oddávejte se této činnosti a sami již víte, že i každý jednotlivec, každý z vás, má sílu a moc přispět k vytvoření nové a láskyplné reality.
Nastal čas spojování, odchází čas oddělenosti.
Ti z vás, co již myslíte a jste naladěni na spojení a jednotu, ti vás povedou a budou pomáhat ostatním navést je na jejich energii.
Mezi vámi je spousta duší, které si zadali spojit se v tomto lidském životě. Jsou to párové duše, duše spřízněné, partnerské, duše rodin, které velmi pomáhají a přispívají k navýšení vibrací kolektivního naladění, tedy přispívají k růstu.
Všímejte si, kdo se nachází kolem vás a kdo přichází do vašich životů, neboť není náhoda, kdo je při vás a může to být právě někdo z jmenovaných. Jeho přítomnost vycítíte, poznáte, že jste si blízcí, protože energie vašich polí se roztočí a spojí, vibrují na stejné frekvenci a vy tak poznáte, že se jedná o duši vám velmi blízkou. Toto spojení můžete cítit i na velké vzdálenosti, protože čas ani prostor neexistuje v tomto spojení blízkých duší.
Je tedy čas tohoto spojování. Nepropásněte tedy šanci být spolu a tvořit, buďte v srdci otevření, protože právě skrze svá srdce ucítíte spřízněnost druhých.
Vítejte na nové cestě tvoření milovaní a nezapomeňte, že nikdy nejste sami.

Předáno 11.1.2020
S láskou
Lucie Lila💗
www.stastnyzivot.info

Zdroj: FB Šťastný život


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě