Milovaní lidé,
v tomto čase je velice vhodné a důležité se ladit na sebe, na své energie a pobývat sami se sebou. Ladit se do frekvencí vyšších, do frekvencí lásky, tím se převibrováváte do vyšších vibrací světla, kde se také můžete ukotvit.
Je to pro vás nyní velmi důležité spojovat se s touto energií lásky, neboť se tím nabíjíte, očišťujete, léčíte a povznášíte tak vašeho ducha.
Pamatujte na to, že jste hvězdná semínka, která pochází z různých částí kosmu a každý z vás přináší Zemi něco jedinečného.
Je potřeba proto spojit síly, spojit vaše duše dohromady a těmito spojenými silami tvořit pozitivní realitu, neboť to je úkol dnešních dnů – TVOŘIT a zase TVOŘIT v LÁSCE, protože kolik hvězdných semínek se spojí v této tvořivé energii, tolik pozitivních změn může vaše energie přinést a vytvořit.
Oddávejte se této činnosti a sami již víte, že i každý jednotlivec, každý z vás, má sílu a moc přispět k vytvoření nové a láskyplné reality.
Nastal čas spojování, odchází čas oddělenosti.
Ti z vás, co již myslíte a jste naladěni na spojení a jednotu, ti vás povedou a budou pomáhat ostatním navést je na jejich energii.
Mezi vámi je spousta duší, které si zadali spojit se v tomto lidském životě. Jsou to párové duše, duše spřízněné, partnerské, duše rodin, které velmi pomáhají a přispívají k navýšení vibrací kolektivního naladění, tedy přispívají k růstu.
Všímejte si, kdo se nachází kolem vás a kdo přichází do vašich životů, neboť není náhoda, kdo je při vás a může to být právě někdo z jmenovaných. Jeho přítomnost vycítíte, poznáte, že jste si blízcí, protože energie vašich polí se roztočí a spojí, vibrují na stejné frekvenci a vy tak poznáte, že se jedná o duši vám velmi blízkou. Toto spojení můžete cítit i na velké vzdálenosti, protože čas ani prostor neexistuje v tomto spojení blízkých duší.
Je tedy čas tohoto spojování. Nepropásněte tedy šanci být spolu a tvořit, buďte v srdci otevření, protože právě skrze svá srdce ucítíte spřízněnost druhých.
Vítejte na nové cestě tvoření milovaní a nezapomeňte, že nikdy nejste sami.

Předáno 11.1.2020
S láskou
Lucie Lila💗
www.stastnyzivot.info

Zdroj: FB Šťastný život


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png