Vaše láska má cestu otevřenou. My víme o vás „pionýrech“, kteří mají víru v krásu příštích časů. I když nic zdánlivě nenasvědčuje tomu, že spěje svět k lepšímu, děje se tak. Pozvolna odchází vše, co se neslučuje s vibrací 5. dimenze a pokud se toho nebudete přidržovat, bezbolestně to samo odpadne.

Brodíte se doslova bahnem, které na vás ulpívá a nechce vás pustit dál. Jsou to energie starých myšlenkových vzorců a zvyků, různých přesvědčení a postojů, které vám i na fyzické úrovni způsobují těžkosti. Je třeba proto vystoupit vibračně na pevnější půdu a otevřít se plně energetické sprše láskyplné očisty. Jen tak můžete vstoupit do energií Nové Země. Spojením protipólů získáte vstupenku do Jednoty.

Boží láska i bytosti Světla vás provází na každém kroku. Naslouchejte své vnitřní moudrosti, získáte tak nejlepší vedení. Naše pomoc vám, našim bratřím a sestrám neustane ani v době, která je bezprostředně před vámi, ani v dalších obdobích vašeho vývoje. Na to se můžete spolehnout. Vaše srdce jsou teď v první frontové linii.

Můžete mít víc, než máte, můžete být víc, než jste. Otec vás chce vést k lásce, pokoře a poznání. Proto zanechte všeho, co vás zdržuje a běžte vstříc jeho náruči. Chce to jen lásku, víru a kus odvahy. Dostanete pak vše, co je vám zapotřebí a o čem jste ani nesnili.

1.2.2018

přijala Božena Stolinová

Zdroj: www.cestyksobe.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě