Poselství k úplňku v Býku, intuitívní pohled na měsíc

datum 31. 10. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Jaké úplňkové energie se k nám snášejí? Energie hmoty, tvoření ve hmotě a propojení s duší. Síla našeho záměru a soustředěná tvorba nás vede k radosti zde na Planetě. Co dál nás během úplňkových dní čeká?

Doba čtení 1 min.

Cesty k sobě


Úplněk nastane v Sobotu 31.Října 2020 v v 15:49 a bude ve znamení Býka.

Znamení Býka ovlivňuje nejvíce: Krk, hrtan, šíje, jícen, hlasivky, štítná žláza, mandle, 2.-7. krční obratel, ohryzek.

Kameny: citrín, růženín, jantar, turmalín, topas

Tato energie bude proudit pyramidou vědomí a nese sebou stabilitu, uzemnění, uvědomění si, že je nutné pracovat s tvorbou ve hmotě. Sestoupit do té největší hustoty a začít konat fyzicky. Uvědomit si, že meditace jsou krásný a odpočinkové nástroj, ale tvorba a stavba hmoty probíhá pouze a jen našima rukama. Neobejde se to bez naší energie, kterou do oblasti žití a bydlení vložíme. Je to jako nabít kanón, zamířit a vypálit.

Abychom se naladili na tyto energie bez pocitu vnitřního boje, je potřebné si uvědomit realitu a přijímat vše, co se okolo nás děje bez potřeby to jakýmkoliv způsobem měnit. Pocity domnělé spravedlnosti nás drží v šachu. Pokud odevzdáme spravedlnost tam, kde skutečně sídlí, zbavíme se tím břemene a neustálé potřeby hodnotiti a posuzovat lidi, situace, energie a sebe samé. Podíváme-li se očima Boha na tuto domnělou spravedlnost, pak uvidíme a ucítíme na začátku energii čisté Boží lásky, která k nám přichází a uvědomíme si, že zodpovědnost ke své vlastní svobodné tvorbě zrcadlíme v obou pólech právě v pocitu domnělé spravedlnosti. Spravedlnost jako taková totiž neexistuje. Je to jen odraz naší svobodné tvorby v tomto okamžiku. Je to jen zrcadlo našeho způsobu vnímání každého okamžiku a každé situace. Pokud soudíme a posuzujeme, pak soudíme a posuzujeme pouze sami sebe a svou tvorbu.

Spouštěcím programem této energie je strach. Strach z nepochopení, z nepřijetí, odsouzení a manipulace. Pokud někoho posuzujeme, na počátku je vždy strach. Stát se mistrem svého vlastního vědomí, učit se přijímat všechny staré programy a vytvořit nové vzorce a nové programy na základě svobody a respektu k sobě samému i k ostatním (tedy ve vztazích), není někdy jednoduché. Být  si vědom svých "nedostatků" a současně zcela vědomě vytvářet nové programy své mysli může být náročné a vyčerpávající. Pokud si sami neporadíme, je důležité vyhledat pomoc. Mentálním koučinkem se zabývám několik let a věřte mi, že skutečně funguje. Je to o trpělivosti, uspořádání si priorit a o tom, že si uvědomujeme, že tato energie ve svém důsledku tvoří náš život. A že si uvědomujeme, že není nic důležitějšího, než zcela vědomá a svobodná tvorba.

Zdroj: optimalista.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě