Poselství k roku 2020

datum 31. 12. 2019

Děkuju Ti roku 2019, že jsi mě vyzul z ponožek. Nevím, jak to máte Vy, ale rok 2019 rozběhl u mě úplně jinačí věci než bych si kdy mohla třeba jen pomyslet. Otočilo se kormidlo. Změnilo se mi v životě toho tolik, že se již na svět, svoje místo v něm a lidi kolem mě nikdy nemohu dívat stejně. Tuším, že je to jen taková předehra pro změny nového desetiletí. Taková maličká ochutnávečka, která mě vyděsila k smrti, vzala vítr z plachet a zároveň zasadila úžasné motýly do břicha. Jsem totálně zamilovaná do všech těch nových věcí, které mě čekají! Cítím, jak se novým desetiletím opět jako každých deset změnily duchovní zákony této planety a vím, že je mi ctí polovinu svých hodnot minulého období spálit na popel, aby mohl vyletět z hloubi mé duše oslnivý fénix a roztančit svým tancem nové období našich životů.

Velmi intenzivně cítím, že v nové době, do které vstupujeme nebude třeba se již ohlížet zpátky. Nebudeme potřebovat si vylízávat staré rány a pěstovat minulé smutky. Nová doba nás vede k přítomnosti a pohledu dál. Každý rok Vám zde píšu poselství, čím bude následující rok. Máme za sebou roky lásky i síly. Nyní nás čeká pravda. V dalším roce nebudete už si moci nic nalhávat. Nebudete ochotni překročit ze slušnosti, strachu ani povinnosti své potřeby. Nemůžete totiž již ignorovat svůj vnitřní hlas zúčtování. Naučíme se být tak opravdoví až nás budou nazývat donebevolajícími sobci. Jenže na vybrání si sebe není nic sobeckého. Snažme se ovšem neubližovat. Velmi brzy poznáme, že pokud dokážeme být láskyplní a pravdiví k sobě, automaticky to budeme žít i k druhým. Je konec s manipulací. Jednoduše vcházíme do doby, kdy vydírání na nás přestává účinkovat. Je před námi velmi silný a náročný rok. Budeme v něm mít možnost poznat sami sebe, srovnat si své hodnoty, směr i cíl naší cesty. Proto budeme ve velkém odkládat iluze, které zakrývají nás samé. Pokud jsme na duchovní cestě měli mistra či učitele, trvale zůstává v našich srdcích jako láskyplná vzpomínka. Ovšem toto nové desetiletí a věk čistoty bourá všechna naše pouta. S největší razancí ničí pouta, sliby a vztahy, které nevycházely z našeho čistého přesvědčení a nebo jsou již léta prohnilé. Celá česká země je jedinečná silou svého lva. Končí období, kdy jsme se nechali ovládat, kdy jsme skláněli hlavy a v oddanosti padali na kolena. Tato krásná a jednoduchá doba je pryč. Pokud chceme vnitřně přežít, je naprosto bezpodmínečně nutné najít vlastní sílu a manifestovat ji skrze projevení lásky a světla naší duše. Možná bude řada z nás nucena být drsná a neústupná ze svých hranic, i když je jim to skrze čirou esenci jejich bytí nedůstojné, nepříjemné a nevlastní. Je mi líto, taková je doba. Iluze vrcholí, abychom mohli projít do pravdy, síly a lásky.

Pro další rok se už pro změnu nestyďte za to, kým jste. Neupejpejte se v rozhodnutích, budou ještě více transformační než kdy jindy, ale nemůžete udělat chybu. Nastavte si pevné hranice, kterými uchráníte své duševní i fyzické zdraví. Věřím, že další rok má potenciál pro řadu z nás být nejdobrodružnějším rokem za dlouhá léta. Může být rokem, kdy odložíme růžové brýle a začneme žít sebe ve své ryzí podstatě. Není nic, co by náš život dokázalo lépe naplnit než, když dostane smysl. Jenže proto, abychom svůj smysl našli, musíme se dokonale poznat. Dovolme si následující měsíce prožít v pravdě k nám samým, abychom dokázali objevit svou unikátní esenci, skrze kterou se budeme realizovat. Poslouchejme proto zejména sami sebe. Naše vnitřní světlo nás povede.

Krásný silný rok 2020. Držme si klobouky. Právě začínáme!

Barbara Šušková
www.barbarasuskova.cz
https://www.facebook.com/barbarasuskovaoficial/

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico