Zdroj: Pixabay.com

Životní směřování, přijetí sebe ve všech podobách a cesta do hlubin naší duše. To jsou hlavní témata novoluní ve Vahách. Kudy se vydat a jak daleko jít v sebepoznání? Následující poselství vám podá pomocnou ruku.

Doba čtení 1,5 min.

Cesty k sobě


Toto novoluní bude velmi silné a záleží na tom, jak jeho energii uchopíme. Buď nás vynese vzhůru, anebo nás čeká ostrý pád. 

Je důležité neustále hledět do své duše. Snažit se být si vědom svých “nedostatků” a přijímat je. Pokusit se otočit pohled na nás samotné a brát své “chyby” jako příležitost k hlubokému sebepoznání a ne jako zátěž.

Tíhu svých pocitů si vytváříme sami svým nepřijetím. Měli bychom se naučit pracovat se svými emocemi do hloubky a vnímat je. Nenechat myšlenky, aby nás ovládaly. Dovolit si smutek, strach i vztek. Někdy stačí jen pouhé přijetí této energie a všechno, co v tu chvíli cítíme, se začne okamžitě rozpouštět.

Transformační vlny, Programy mysli, které budou o tomto novu proudit!

 

Transformačních vlny

  1. Vztahy a rodina, včetně vztahu k sobě samým a hlavně vztah k dětem
  2. Duchovní posun na vyšší úroveň vědomí. Přijetí vs. nepřijetí.
  3. Čekají nás důležitá rozhodnutí a cesta do hlubin naší duše.
Programy mysli
  1. Nepochopení
  2. Nepřijetí / vnitřní boj
  3. Strach 
  4. Pocit nesvobody
  5. Závislosti

Hledáme sebe a svou jedinečnost. Hledáme vlastní sebevyjádření. Hledáme lásku a partnerství. Někdy je potřeba se na chvíli zastavit a být vděčni za to, že vůbec můžeme žít a že díky tomu máme neomezené možnosti tvorby. Jakmile si tuto skutečnost uvědomíme, pochopíme sílu svých myšlenek a  svých pocitů. Pokud nám něco nevyhovuje, máme kdykoliv možnost tento fakt změnit. Stačí se jen rozhodnout!

Představte si, že stojíme na křižovatce svého osudu a můžeme si zvolit, kudy se vydáme. Jakmile učiníme toto rozhodnutí, je potřebné přijmout všechny změny, které s tím souvisí. Zjistíme-li, že jsme si zvolili špatnou cestu, můžeme své rozhodnutí kdykoliv změnit! V přítomném okamžiku dostáváme každou vteřinu možnost změnit směr naší cesty, zvolit si s kým tuto cestu nastoupím a jak dlouho na ní setrvám. Nejsme omezeni ničím! Tedy pokud se my sami vnitřním bojem se svými pocity, situacemi a chováním, na této cestě životem nezastavíme!

Takže, kudy se v tuto chvíli vydáša s kým?
Tínka Hartmannová

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě