Poselství - Energie dnešních dní

datum 23. 1. 2019

Vše se mění a přenastavuje, již nastal ten čas na nová nastavení v novém paradigmatu. Přichází změny, staré se hroutí, nefunkční zaniká a v hmotném světě, kde žijete se odloupla další vrstva a vy udivíte za závoj. Tento závoj se vám již pomalu odkrývá a vy tyto změny můžete pociťovat ve svých srdcí, ale i je zažívat ve hmotě, přímo před vašima očima.
Děje se to a dít se bude, milovaní.
Jste tvůrci a tvoříte si společně, s naší pomocí, nový svět, který je již připravený pro vás a plně proudí v lásce a je určen pro ty, kteří již neulpívají na starém, zastaralém a jdou po cestě svého srdce. Ten krok do nového už mnozí z vás udělalo, nyní se rozkoukáváte a pomalu a postupně se vám bude více odhalovat a ukazovat, jak to funguje v novém nastavení. Přijde mnoho nových možností, o kterých dosud nemáte potuchy, nikdy předtím jste se s tím nesetkali a nebo neviděli. Je zde tedy takových překvapení pro vás přichystáno a věřte, že tento život bez strachu, obav, omezení, ve svobodě, lásce, přijmutí se žije lehce, šťastně a naplněně. Je toho tolik, co ještě nevíte a bylo vám to utajeno, ale na vše si postupně přijdete a bude to pro vás přímo jako zázrak.
Stále proudí velmi silné energie, které mohou mít na vás nepříjemné dopady. Je to součástí vašich proměn a odhalování nového světa, tak jen vydržte, protože to, co uvidíte, stojí za tu námahu, změny a možné ztráty.
Ten, kdo souhlasil na úrovni duše pro tato nová nastavení, vše má již přijato a přijímá tyto změny většinou již vědomě a plně přítomně. Neděste se ničeho, nemějte obavy z ničeho, protože je vám daná velká vesmírná podpora.

VZTAHY
I na vztahových úrovních se dějí ještě očistné procesy. Děje se to pro to, aby duše, které jsou spolu spřízněny se mohly co nejdříve spolu setkat a po té sjednotit a tvořit nové vztahy, úplně jiné, než na jaké jste byli do dnešní doby zvyklí. Tyto vztahy jsou založeny na bezdpodmínečnosti, svobodě, úctě a respektu k sobě a k druhému.
Mnoho jednotlivých duší z těchto párů jsou zatím ještě odděleny pro to, aby si urovnaly sami v sobě a ve svých životech ještě vše, co potřebují změnit, dokončit, ukončit, přenastavit. Je to opravdu práce zatím sám na sobě. Chvíli to ještě potrvá, než se tato činnost a očista plně dokončí a ukončí a záleží to také na každém jednotlivci, jakým tempem tyto své osobní přeměny bude dávat a zvládat. Někomu to půjde snáz, někomu to bude trvat déle, ale pamatujte opět, že i když toužíte po společném soužití, nespěchejte, nic vám neuteče a vše se děje tak, jak má a vše pro vás přijde ve správný čas. Takže kdo si projde osobní očistou a nebude mu již nic bránit ke sjednocení a týká se to i druhé duše, pak může dojít teprve k fyzickému sblížení a ke sjednocení těchto duší. Tyto duše jsou zakladateli a vůdčími tvůrci nových vztahů v novém paradigmatu. Podle těchto nových nastavení se pak dále budou vytvářet a utvářet ostatní vztahy na planetě. Postupně vás budou všechny směrovat k tomuto fungování ve vztazích a vést ostatní a navádět, jakým způsobem žít tyto vztahy.
Buďte odvážní a silní, neboť je to v této době potřeba a co je nejvíce důležité je cesta v lásce a v srdci.
Žádejte si o pomoc, žádejte si více, neboť bez požádání nedosáhnete ničeho.

AFIRMACE:
V lásce a ve světle přijímám všechny změny do nového života a v lásce a ze srdce se otevírám a dovoluji si být odvážný, silný ve svých krocích k novému.
Vím, že vše co se děje, je pro mé nejvyšší dobro a pro zájem vyššího záměru je vytvořit takový život, jaký si přejete, což je život v lásce, spokojenosti, míru a naplnění.

 

Akášický Zdroj - přijato 20.1.2019
S láskou
Lucie Lila💗

Zdroj: FB Šťastný život

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico