Poselství 12.12.

datum 12. 12. 2019

Milí přátelé,
jelikož máme před sebou zítřejší silné datum a úplněk v Blížencích a energie již působí, přináším Vám již dnes poselství k tomuto datu a k dalším dnům.
V tyto dny se budeme zbavovat manipulace a dostávat se z rolí oběti, kterou se mnozí nás stávali a stali se jí ve svých všech možných životech. Nyní dochází k osvobození🙏💜
Následujte hlas svého srdce, vnímejte své srdce z pozice Božství.
Já jsem včera také prošla očistou rodové linie žen a prošla jsem si také rolí oběti, skrze ženy ve svém rodu. Díky této očistě se můžete dostat do své síly a vnímám, jak opět tento rok a příští rok bude významný zvlášť pro ženy, které se navrací ke své síle. Skrze ni pak projdou k síle i muži.
Jsem vděčná za vše, čím si nyní procházíme, a kde se nacházíme, za dar života a božství v nás🙏🔥

Milovaní,
další světelná brána se vám otevírá dokořán. Skrze ni a od tohoto dne k Vám proudí čistá láska a je k vám sesláno mnoho darů.
Milovaní, blížíte se k dalšímu posunu vašeho vědomí, tak jen neusněte na vavřínech a stále buďte na příjmu bdělosti a v proudu dění, v proudu přítomnosti.
Jdete cestou k vzestoupení moji milí a všichni z toho radost máme.
Jen roztáhněte svá křídla a srdce dokořán otevírejte, jako dveře na cestu za světlem, k cestě domů, kde jste všichni s velkou a otevřenou náručí vítáni.
Pohleďte, kde se nachází váš ráj srdce nyní a následujte ho, neboť je to cesta, jak a kudy se dostat domů. Následujte tento směr a již neuhýbejte, protože tato cesta vás tam dovede.
Já již více nemám, co bych v tuto chvíli mohl říct, protože toho již bylo mnoho řečeno a všichni již dávno vše znáte a informováni jste dostatečně o všem, a kdo o to stojí, pak jede s proudem lásky a ubírá se do lásky svým tempem.
Důležité je, že CHCETE, že se ladíte na tyto božské frekvence, protože pakliže je vaše rozhodnutí pro ANO, dáváte svolení k tomu se dostat DOMŮ, a to je ta nejlepší VOLBA!
Mějte víru ve mě, v sebe a v nebeskou pomoc.
Žijte v lásce milovaní a vnímejte moji přítomnost ve vás. Skrze vaše srdce volám každého, kdo o to stojí a věnujte vždy pozornost vašemu vnitřnímu hlasu, protože je to hlas, kterým jsme společně propojeni.
Miluji vás drazí.

S láskou předala
Lucie Lila💗
FB Šťastný život

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico