Zdroj: Pixabay.com
Vítejte v portálu zatmění … příští dva týdny zažijeme zvýšené galaktické frekvence a kvantovou rekalibraci. Tato série zatmění na uzlové ose Blíženci / Střelec zdůrazňuje nové informace, myšlenky, duchovnost a svobodu. Druhé zatmění je Prstencové Zatmění Slunce při 19 ° Blíženců, ve čtvrtek 10. června. Během zatmění Měsíce prochází Měsíc mezi Sluncem a Zemí a dočasně tak Slunce blokuje. Zatmění katalyzují prudké a náhlé posuny, jak se staré dveře zavírají, nové dveře se otevírají.

Zatmění Slunce v Blížencích 10. června zdůrazňuje intelektuální inkvizici, mentální manipulaci, vymývání mozků a vědomé volby. Pod vlivem Zatmění Slunce rušíme předsudky předků, systémový rasismus a rigidní předsudky. Rychlá změna posouvá naše metody komunikace (Blíženci) a zájem učit se novým způsobům života. Umožněte svojí mysli prozkoumat nové říše možností.

Blížencům vládne Merkur, který se včera změnil na retrográdní a vytváří spojení s nadcházejícím Zatměním Slunce. Půjde o nejvýkonnější tranzit retrográdního Merkuru v roce 2021. Zpomalte, proveďte preventivní opatření, zálohujte svá data, věnujte zvýšenou pozornost komunikaci a cestování. Celá tato kosmická aktivita vede až k červnovému Slunovratu a přechodu Lví Brány (Liongate 8:8). Jakmile se nová časová osa usadí, příliv plazmatických částic transformuje kapacitu elektronů, aby se aktivovaly nové šablony.
Zrychlujeme procesem zpoždění, očištěním a uvolněním minulosti a buněčné paměti. Je to očistný proces mnoha životů zotročených v polarizaci lidstva. Osvoboďte se! Nalaďte se na bránu zatmění a zapalte svůj plný potenciál jako galaktická bytost Světla.
Lovingly, Meg Benedicte
Quantum Access®

Copyright (c) 2021 Meg Benedicte * Všechna práva vyhrazena * Tento materiál můžete kopírovat a distribuovat, pokud ho žádným způsobem nezměníte, obsah zůstane kompletní a zahrnete toto upozornění na autorská práva.

Sdíleno v energiích totálního osvobození lidstva a planety Gaia a vědomému napomáhání planetárního vzestupu do vyšších oktáv bytí,

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě