Zdroj: Pixabay.com
Nejvýznamnější požehnání brány z roku 2021 se odehrají 5. května … vzácné aktivace Brány 555! Rok 2021 je rokem čísla „5“. Je to rok znovu-budování. V numerologii je číslo „5“ hlavním číslem změny. Rok 2021 je rokem pokroku. Karta číslo 5 v balíčku tarotu je Hierophant – zastánce vzdělání, učení a duchovního vedení.
Rok 2021 je rokem, kdy aktivně uzemňujeme a budujeme naši časovou osu Nové Země. Když se časová osa staré Země (Armageddon Old Earth) zhroutila během pandemického resetu v roce 2020, došlo k rozdvojení časové osy. Nadcházející Brána 555 (5. května), je spuštěním turbo zrychlení pokroku. Příchozí galaktické fotonické / plazmové vlny nanebevzetí, pomáhají naší evoluci při přechodu na vyšší frekvence, když zasazujeme a pěstujeme naše životy na Nové Zemi.
Andělské číslo 555 nás povzbuzuje, abychom se vzdali „staré energie“, která již neslouží našemu nejvyššímu účelu. Letos se stále více a více angažujeme na vytváření časové osy Nové Země. Věřte, že nové energie budou pro vás a váš účel pozitivnější. Toto je rok, kdy uvedeme do pohybu naše vášně a účel Nové Země.
Jsme vysílače a přijímače světla. Když se otevře brána 555, naše bioelektrické pole se přizpůsobí kódům vzestupu, zabudovaným do křišťálové hvězdné brány. Pojďme společně zahájit tento nový svět.
Lovingly, Meg Benedicte
Quantum Access®
Copyright (c) 2021 Meg Benedicte * Všechna práva vyhrazena * Tento materiál můžete kopírovat a distribuovat, pokud ho žádným způsobem nezměníte, obsah zůstane kompletní a zahrnete toto upozornění na autorská práva.
Sdíleno v radosti a hravosti Božské Numerologie a Posvátného Umění Nebeské Alchymie,

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě