Zdroj: Pixabay.com

Pokud známe sebe, známe i okolí a rozumíme přírodě. Jsme její součástí a fungujeme v kontextu svého okolí. Čím méně odmítáme orientaci dovnitř, do svého nitra, tím více soucítíme a souzníme s okolím a duchovně rosteme.

Doba čtení 0,5 min.

Cesty k sobě


Na to, abych porozuměla přírodě, by mi dnes moderní život ani neumožnil ani nestačil. Neumožnil by mi to ani za jeden celý svůj život. Proto informace, které v sobě neseme, jsou drahocenné tím, že jsme je získali v mnoha životech. K tomu, abychom je nyní použili. Jsou v každém z nás. My se musíme k tomuto umění dopátrat a probudit. Nestačilo mi ani dva roky, ani deset let na venkově. Ale stačilo mi čtyři roky strádání, abych pochopila, co všechno je zde špatně. A co se má změnit, jinak se vezeme. Američané říkají, kam jde jeden, tam jdou všichni. Indové říkají, co v jednom, to ve všem. Co ve všem, to v jednom. Studujme tedy SEBE! A budeme vědět o všech a všem. To je dnešní filozofie, je moderní a je okamžitá. Vydejme se na cestu sebepoznání hned teď, a život nám sám ukáže, co máme kdy vykonat. Děkuji za Zemi a všechny bytosti, které si přejí zůstat v lásce, požehnání a Míru zde.

Autorka: Zuzana Kantorová

Zdroj: zuzanakantorova.webnode.cz

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě