Pravděpodobně na konci února se bude ve druhém čtení projednávat novela zákona na ochranu zvířat, která by měla zakázat kožešinové farmy v České republice. Pokud můžete, sbírejte ještě dál podpisy pod naši petici, abychom mohli ukázat co největší podporu veřejnosti. Stačí si petici stáhnout z našeho webu, vytisknout, šířit a poslat nám na adresu do Plzně. Děkujeme za pomoc.

PETICI STAHUJTE NA TOMTO ODKAZU.

Vydali jsme sborník příspěvků z poslaneckého semináře k zákazu kožešinových farem

Vydali jsme sborník
příspěvků z poslaneckého semináře k zákazu
kožešinových farem

S radostí vám představujeme sborník příspěvků ze semináře Zákaz chovu kožešinových zvířat – zkušenosti z evropských zemí.
Publikace obsahuje přednášky, které byly na této akci v říjnu představeny v Poslanecké sněmovně. Seminář jsme uspořádali ve spolupráci s Aliancí za módu bez kožešin (Fur Free Alliance) a pod záštitou pana poslance Robina Böhnische.

VÍCE O SBORNÍKU NA WEBU PROTI SRSTI.

Nepřijatelné utrpení zvířat v bruselské laboratoři odhaleno

Nepřijatelné utrpení
zvířat v bruselské laboratoři odhaleno

Tajný vyšetřovatel belgické organizace GAIA odhalil kruté metody v laboratoři Svobodné univerzity v Bruselu. Byl svědkem toho, jak zanedbaná pokusná zvířata, trpící nedostatečnou péčí a špatnými životními podmínkami, denně podstupují bolestivé testy. Myši, potkani, králíci a prasata v laboratoři VUB trpí mnohem více, než se předpokládalo a než indikují experimenty, v nichž figurují.

ČTĚTE CELÝ ČLÁNEK O TÉTO KAUZE.

Vydáváme českou verzi nejnovější studie o kožešinových zvířatech

Vydáváme českou verzi
nejnovější studie o kožešinových
zvířatech

Vydali jsme jedinečnou brožuru „Případ kožešinových farem“ (The Case against Fur Factory Farming) – autorem je světově uznávaný odborník na etologii lišek profesor Stephen Harris z Velké Británie. Studiem šelem, zejména lišky obecné, se Harris zabývá již více než 50 let. Publikace přináší kvalifikovaný a komplexně zpracovaný pohled na problematiku chovu norků a lišek na farmách.

VŠE O PUBLIKACI S ODKAZEM KE STAŽENÍ ZDE.

Poděkování dárcům za podporu internetové charitativní akce Kočičí přání – Vánoce 2016

Poděkování dárcům za
podporu internetové charitativní akce Kočičí
přání – Vánoce 2016

Děkujeme všem hodným dárcům, kteří v rámci vánočního kola Kočičího přání nakoupili dárky v podobě krmiva, steliva či hraček pro opuštěné kočičky z útulků a depozit z celé České republiky. Za naši Sekci na ochranu koček bylo obdarováno celkem 60 kočiček, které z dárků měly velikou radost. Fotografie všech koček z této akce budeme zveřejňovat postupně.

FOTKY OBDAROVANÝCH KOČIČEK NAJDETE ZDE.


CO MŮŽETE UDĚLAT TEĎ

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png