Pomozte mi splnit můj sen

datum 21. 11. 2022
Zdroj: Donio.cz / Invalida https://www.instagram.com/invalida_na_cestach/ na cestách

Představení sbírky

Mým snem je, abych mohl opět vyrážet na delší cesty, i když momentálně trpím trvalými následky po několika těžkých onemocněních. Můj příběh by navíc mohl inspirovat ostatní lidi k tomu, aby chodili do přírody a více se věnovali pohybu. Mohl by motivovat pohybově omezené, kteří prošli podobnými zkušenostmi nebo také trpí trvalými následky. Věřím, že bych mnoha lidem mohl pomoci změnit svůj život k lepšímu a to nejen po psychické stránce. Chtěl bych všem prostě ukázat, že nikdy není pozdě vyrazit na cestu či jít si za svým snem.

ODKAZ NA SBÍRKU: https://www.donio.cz/pomozte-mi-splnit-muj-sen

Komu pomůžeme?

Tato sbírka pomůže nejen Honzovi, který založil profil na Instagramu Invalida na cestách, a stejnojmenný profil na Youtube, aby motivoval lidi s podobným osudem. Pomůže také ostatním invalidům, kteří mají podobný sen. Pomoci můžete i tím, že profily na sociálních sítích budete sledovat, komentovat jednotlivé příspěvky a projevovat jim lásku. ❤️ 

Na svět jsem přišel s mnoha nedostatky, se kterými jsem se v průběhu života smířil. Kdybych měl vypsat všechny, tak možná budete číst ještě zítra. V adolescentním věku se mi podařilo porazit rakovinu, což na mně zanechalo určité trvalé následky, jelikož se jedná o nejdůležitější stádium vývoje člověka. Další trvalé následky jsem získal zhruba před rokem a půl, kdy mě potkala mrtvice a ochrnula mi celá pravá polovina těla. Díky pozitivnímu přístupu a tvrdé práci na sobě jsem se dokázal dostat do současného stavu. Moje postižení mě momentálně limituje zejména tím, že trpím špatnou stabilitou a omezenou hybností končetin, které se velice rychle unaví. Příští rok bych chtěl jít stezku Českem od nejzápadnějšího bodu ČR, až tam, kam mě nohy zanesou. Ideálním cílem bude Děčín, což je na mé poměry cíl daleký, nicméně doufám, že do té doby natolik odlehčím vybavení, abych tuto cestu zvládl bez potíží. 

Na co konkrétně budou peníze z této sbírky použity?

Obracím se na Vás, protože při pobírání invalidního důchodu si bohužel nemohu dovolit kupovat dražší ultralehké vybavení, jak jistě chápete. Proto jsem vytvořil tuto sbírku, která bude sloužit k financování nejen mé osoby, ale i dalších invalidů s podobným záměrem. Za vybrané prostředky bude výhradně pořizováno turistické vybavení na cesty. Čím více peněz se vybere, tím více bude šťastných invalidních turistů.

Zdroj a odkaz na sbírku: https://www.donio.cz/pomozte-mi-splnit-muj-sen

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico