“strojový překlad”

Video: jak pomáhají malým dětem šít boty, rifle, stavět domy ….potřeby

mnozí přišly o přístřeší, a své rodiny…

http://solehopeparty.org/best-party-themes/


The
     Young Living Foundation v současné době provozuje pět velkých
     projektů po celém světě. Kromě více než 100 projektů a
     partnerství, na které se základ daruje ve Spojených státech.
Young
      living Esenciální oleje pokrývá veškeré administrativní
      náklady na založení. 100% z každého jednotlivého daru Young
      Living nadace jede přímo do projektů a partnerství

Ekvádor Zemětřesení Reliéf

The Young Living Foundation je zajedno s Ekvádorem po výkonným 7,8-velikost zemětřesení na 16. dubna obětí neustále roste, a mnozí v nejhůře zasažených oblastí přišli o všechno. Přeživší se schoulil na matracích nebo přikrývkách vedle plochých domů a budov, zatímco záchranáři pokračovat v hledání přeživších. 

Zavázali jsme se pomáhat a začne tím, že pošle nouzové zásoby, včetně mladých životních éterických olejů, a to úleva tým do měst poblíž epicentra zemětřesení, kde lidé obdrželi malou nebo žádnou podporu a nejsou snadno přístupné. 

Budeme i nadále poskytovat průběžnou podporu tím, že poskytuje zásoby a zdroje, jako země zotavuje a obnovuje.

přestavět Nepál

Byl to téměř rok od zemětřesení v Nepálu tvrdil téměř 9000 životů a zničily více než 900.000 domů, tragicky opustil miliony bez střechy nad hlavou. Mnoho obětí se snaží přežít jako pod bodem mrazu a silné deště činí jejich provizorní přístřešky bolestně nedostatečné.

Při své nedávné cestě do Nepálu, Young Living zakladatel D. Gary Young zažil zoufalou potřebu přestavět domovy a okamžitě plán do akce. The Young Living Foundation koupil Cihelny zařízení přestavět první vesnice blízko epicentra, a pak se přesunout do vzdálenějších oblastí.

Přečtěte Garyho osobní účet jeho návštěvu Nepálu a zjistit, jak se můžete zapojit být součástí této vzrušující historie-dělat akci v Young living.

Young Living Academy Ekvádor

Young Living Academy začalo v roce 2009 Chongon, Ekvádor, domov do našeho “sponzorem dítě” programu. The Young Living Academy začala s 83 studentů a nyní má 297 děti ve stupních K-12.
Kromě osnov nejkvalitnější, akademie umožňuje studentům, aby se zapojily do:
Hudební třídy
Drama a taneční kluby
Fotbal, baseball, a volejbalové kluby
Počítačové a internetové kurzy angličtiny
Hands-on zemědělské vzdělání a zkušeností
Young Living Academy Ekvádor

Maestral Sirotčinec Chorvatsko

V roce 2014 nadace spolupracuje s Maestral sirotčince ve Splitu v Chorvatsku. Poskytování podpory dětí a mladých dospělých, kteří byli odstraněni ze svých rodin v důsledku nedbalosti, zneužití nebo jiných problémů, je v současné době jedinou sirotčinec svého druhu v této oblasti.

Maestral simuluje model rodinném prostředí, s pěti dětmi do jednoho zaměstnance za apartmán.

Maestral podporuje sebevědomí, úspěch a osobní zplnomocnění výchově a péči o děti na individuální úrovni.

Maestral Sirotčinec Chorvatsko

Sole Hope

Sole Hope existuje nabídnout naději, zdravější život a svobodu od nemocí nohou souvisejících přes vzdělání, zaměstnání a lékařské úlevy. Tím, že nosí uzavřené špičkou boty, ugandské děti i dospělí jsou náchylné k onemocnění způsobených parazitem s názvem štamprlí, které obvykle vstupují do těla přes nohy.

Jaké jsou Jiggers? Jiggers jsou malé, parazitární písek blechy, že doupě do bosé nohy, což způsobuje infekce, sněť, paralýza, občas amputaci, a dokonce i smrt. Tisíce ugandských dětí žije bez adekvátní ochranné obuvi a mylné představy o příčině štamprlí.

Sole Hope zaměstnává zdravotnický personál k odstranění olůvek s několika udicemi z postižených. Jakmile je léčen, Sole Hope poskytuje jednotlivcům a jejich rodinám:

VZDĚLÁNÍ
Prostřednictvím vzdělávacích úsilí, jedinou nadějí snaží snížit negativní stigma spojené s štamprle infekcí a učit děti a správců, jak odebrat a prevenci těchto infekcí.
ODOLNÉ BOTY
Sole Hope podporuje místní komunity tím, že zaměstná místní ševce a školení je v inovativních obuvnických technik pro výrobu trvanlivé, pracovní obuv pro komunitu.
Trvalá podpora
Po posouzení zdravotních a zotavení, Sole Hope vrací jednotlivce ke svému obce s novou postel, poté, co dezinfikované plochy.
*** Nadace cestoval do Ugandy krátce poté, co Mezinárodní úmluvy Velké Young living 2015, který přiděluje finanční prostředky získané díky štědrým mladých členů životních průběhu akce. Část těchto prostředků byly darovány jedinou nadějí. Díky tomuto daru, základem byl schopen nákup pozemků a návrhy smluv vybudovat jedinou nadějí nový terénní domov a kliniku.
Sole Hope

Africká Hearts Organizace Community

Africké Srdce je záchranný program pro děti žijící ve slumech a ulicích ugandské Kampale. Buď osiřelé nebo opuštěné svými rodiči z důvodu chudoby, jsou tyto děti bez potravy, přístřeší, a mají jen velmi málo oblečení.

Lutaaya Abdul vyrostl v těchto slumech. Po shlédnutí několika mladí přátelé umírají uprostřed strašných podmínkách, pocítil potřebu učinit změnu. Lutaaya založena africké srdce, aby ostatní děti ze slumů a do přechodných domech, kde se jim dostane jídlo, přístřeší a sociální služby, stejně jako kvalitní vzdělání prostřednictvím afrického Hearts základní škole.

S prostředky získanými na mezinárodním Velké úmluvy Young living je 2015 Young Living Foundation byl schopen koupit pozemek a začít budovat nové africké Srdce budovy školy pro 200 dětí ve věku 3-5! Základem byl také schopný zdvojnásobit dopad slumu programu africké srdce, zvýšení školní den frekvence ze tří na pět dní v týdnu, stejně jako umožňuje přechodné domácí zdvojnásobit počet cestujících od 15 do 30 let.

Africké Hearts

Léčení Faith Uganda

Léčení Faith Uganda poskytuje malárie vzdělání, prevenci a léčbu venkovských ugandských vesnic.
Prostřednictvím Healing Faith Ugandy, jediné darování pouhých $ 5 stanoví, moskytiéru, který může chránit až tři děti na malárii.
S prostředky získanými na mezinárodním Velké úmluvy Young living je 2015 Young Living Foundation byl schopen koupit více než 4000 moskytiéry pro léčení Faith Ugandy. Několik mladých členů Living připojil základ na tuto cestu, visí celkem 26 sítí, nebo jeden na každé lůžko v celé obci Wasaki!
Léčení Faith Uganda
Zapoj
Zaokrouhlit nahoru své objednávky.
Dejte měsíční nebo jednorázový dar přímo z vašeho šeku provizí nebo kreditní kartou, v hotovosti nebo šekem.
Podílet se na sponzora dítětem programu. Za pouhých $ 75 za měsíc, můžete sponzorovat dítě na mladého Living akademie.
Klikněte zde pro informace o hostování jedinou nadějí boty řezání party.
Uspořádat sbírku Young Living Foundation se svým týmem.
Klikněte zde se připojit k Young living nadaci na filantropické servisní cestu.

Dva
     způsoby, jak darovat
Zaokrouhlit svou objednávku a darovat rozdíl k Young living Foundation, klikněte na políčko “Check zde zaokrouhlit nahoru na nejbližší dolar” při zadávání další objednávku Virtual Office.
The
     Young Living Foundation je 501 (c) 3 organizace osvobozeny od
     daně. Dary poskytnuté v rámci Spojených státech se jsou daňově
     uznatelné.

Při zadávání objednávky na VO, klepněte na
            krabičku
Přispět nyní. Mladí Život Esenciální oleje
            pokrývá 100% všech administrativních nákladů pro
            spuštění základ. To znamená, že každý cent
            věnován Young living nadace jede přímo do našich
            projektů a partnerství.
Obraťte se na Young living Foundation

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png