Pokud se Vám noviny Polahoda líbily, posílejte je dále!
Přidejte i Vy svou kapku úsilí do proudu pozitivních změn!
Dnešek vytváří náš lepší zítřek!

Milí čtenáři,

Jste již unavení ze špatných zpráv? Pojďte se na svět podívat i z jiného úhlu a možná budete překvapeni, kolik krásy je kolem vás!

Necelých 80% nákladů odesíláme do nemocnic a zdravotnických zařízení zdarma. Měsíčník rovněž šíříme do různých koutů České a Slovenské republiky prostřednictvím našich čtenářů a téměř 20% distribuuje realizujeme prostřednictvím maloobchodního prodeje. Roční zkušenosti ukazuji, že se dá vlastními silami udělat ohromná práce. Společně můžeme dokázat mnohem více!

Proč to děláme?

Abychom potěšili ty, kteří hledají dobré zprávy, přidali odvahu těm, kdo ještě mají zábrany podělit se o pozitivní zprávy s ostatními, abychom pomohli udělat první krok těm, kdo cítí vnitřní potřebu něco udělat pro lidi a svoji rodnou zem. Každý prožitý den, naplněný dobrými skutky a nezištnou pomoci, vytváří náš lepší zítřek. Neexistuji problémy, které někdo vyřeší za nás, není nám jedno, jakým směrem se budeme ubírat a jakou budoucnost zanecháme svým dětem. Uvítáme každou pomoc, nápad nebo radu.

Chcete-li i vy přidat svoji kapku úsilí do proudu pozitivních změn, pište na polahoda@centrum.cz, Nakladatelství IBIS s.r.o., , P.O.BOX 45, 251 70 Dobřejovice nebo kontaktujte Světlanu Šilivskou na telefonním čísle 774 689 512.

Dobro plodí dobro!

www.polahoda.cz


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png