Pokud nám fyzický vesmír v současnosti neodráží vysokofrekvenční zážitky, co přesně dělá?

datum 14. 9. 2022
Zdroj: Pixabay.com

Pokud nám fyzický vesmír v současnosti neodráží vysokofrekvenční zážitky, co přesně dělá?

Odráží vůbec něco z nás, nebo jsme pěšáky v odrazu frekvence a vědomých rozhodnutí někoho jiného?

A pokud ano, jak se můžeme vymanit z role pěšáka a vstoupit do role skutečného tvůrce své vlastní reality?

Ve skutečnosti většina lidí na Zemi jsou v současnosti jen pěšáci. Jsme sice bdělí a vědomí, ale přesto čas od času krmíme bestii. Ujistěme se, že to přestaneme dělat, a začněme místo toho vytvářet TO, PROČ JSME TADY, abychom vytvářeli:

1. Uvědomte si, co se děje.

Uvědomte si, že po většinu vašeho života vás ostatní většinou na základě podvědomých dohod využívají jako pěšáka k vytváření energie, která živí nízkofrekvenční zážitky prostřednictvím filtrování vašeho vnímání, emocí a rozhodnutí pomocí omezujících a zkorumpovaných reakčních programů. Například stres není přirozený. Pociťovali jste někdy stres? Ano, to jste reagovali na úrovni pěšáka. Když to vidíme, máme moc to zastavit.

2. Uvědomte si, že k rozhodování v každém okamžiku používáme svou mysl a emoce (které jsou těmito programy ovládány).

To je to, co ovládá naše vnímání světa a reality a přesvědčuje nás, že nízká frekvence je „normální“. Vraťme se k příkladu se stresem – učili vás, že cítit stres je normální, i když jste při prvním pocitu věděli, že vám na něm něco „nesedí“?

3. Naše naprogramované vnímání je neustále živeno.

Je krmeno nikdy nekončícím proudem nízkofrekvenčních vstupů v podobě dat, informací, energie, vizuálních vjemů, zvuků, jídla, pití, látek a chemikálií. Ano, stres je nám vmetán do tváře v každém filmu, zprávách, facebookovém kanálu a knize propagované mainstreamovými médii.

4. Přecházíme od reakce k reakci.

Když si uvědomíme, že vnímání je naprogramováno prostřednictvím vstupů v naší mysli a emocí, přestaneme reagovat a začneme reagovat. Už nedovolíme druhým, aby nám diktovali, jak budeme v daném okamžiku myslet a cítit svět. Už se nezapojujeme a nekrmíme toto nízkofrekvenční naprogramované vnímání „reality“. Začneme být pečliví a vnímáme, jak se sami programujeme. Uvědomíme si například, jak v každém filmu a seriálu, který jsme za posledních deset let zhlédli, lidé řeší stres pitím alkoholu. Přichází to tak rychle a tolika způsoby, že si můžeme myslet, že je to pravda. Můžeme si myslet, že alkohol je dobrý, snižuje stres a pomáhá v životě. No, hádejte co? Není tomu tak. Všechno mnohem, mnohem zhoršuje.

5. Přebíráme zpět kontrolu.

Uděláme to tak, že převezmeme kontrolu nad příjmem dat a vstoupíme do vědomé odpovědi. Data přicházejí v mnoha podobách. Od jídla, pití a vzduchu, které vnášíme do svého těla, až po emoce, data a informace, které přijímáme očima, ušima, emocionálním a energetickým tělem. Uvědomíme si, co do svého života vpouštíme, přestaneme do něj vpouštět nízkofrekvenční položky a začneme vyhledávat a živit se pouze vysokofrekvenčními položkami. A když taková stresová data přijdou a spustí se v nás, použijeme na ně „Cvičení na zpracování strachu“, místo abychom je udržovali užíváním drog nebo alkoholu nebo bezesnými nocemi.

6. Přestaneme reagovat nízkofrekvenčními způsoby při interakci se sebou samými nebo s ostatními.

Místo toho se soustředíme na vysokofrekvenční interakce, emoce, myšlenky a projekty a živíme je. Protože jsme stále ještě v rozpolcení, pozvánky k nízkofrekvenčním reakcím budou stále přicházet, ale my jednoduše řekneme NE. Když cítíme nízkofrekvenční myšlenky a emoce, můžeme se jednoduše zeptat sami sebe: „Ovládá tato osoba/situace to, jak se právě teď cítím, nebo si vybírám, že se tak budu cítit?“. „Kdo to má právě teď pod kontrolou?“

7. Vstoupíme do toho, KDO SKUTEČNĚ JSME.

Uvědomíme si, že jsme vysokofrekvenční bytosti, které se v této době narodily na Zemi, abychom si nehráli na oběti nebo agresory, abychom šlapali po druhých nebo aby po nás druzí šlapali, ale abychom za všech okolností vyjadřovali svou skutečnou frekvenci a DOVOLILI lidskému kolektivu a vesmíru, aby nám tuto skutečnou frekvenci odráželi zpět v podobě zážitků, života, reality, každou vteřinu našeho života od tohoto dne. Klíčová je zde energie dovolení/souhlasu. Zavřete oči, zhluboka se nadechněte a na několik vteřin nebo minut jednoduše dovolte vesmíru, aby vám odrážel zpět vaši nejvyšší a nejčistší frekvenci. Frekvenci, která se nachází v jádru vaší bytosti, tu, která je nedotčená programy nízkofrekvenčních zážitků.

Text Inelia Benz, překlad Markéta Doubravská

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico