Dobrý den,

Ahoj,

možná už víš, že v Praze se 29. 11. koná Pochod za klimatickou spravedlnost a zelená pracovní místa. Nabízíme společenskou, snadnou a levnou cestu, jak se tam dostat 🙂 Čti dál.
Nejprve oč jde – o největší letošní akci v ČR za záchranu klimatu –  koná se v den, kdy v Paříži začíná summit o změnách klimatu, který rozhodne o budoucím směřování celého světa – čekat nás může chaos a úpadek, ale i lepší budoucnost pro všechny. Pochodovat se bude po celém světě a budeme tak součástí asi největšího klimatického pochodu v dějinách.
U nás chceme po vládě, aby se postavila k věci čelem, odmítla rozšiřování uhelných dolů v severních Čechách, začala snižovat závislost na fosilních palivech, zavírala staré elektrárny, snižovala emise.
Bude to dost dobrý – čekáme až 1000 lidí, dva vozy s muzikou, lehce taneční pochod Prahou, žádné nudné řečnění z pódia.
Takže jak se tam dostat? Vypravujeme z Brna autobus:
má 49 míst, pokud by jsme překročili kapacitu, zkusíme naplnit i druhý.
Pokud máte zájem jet s námi, stačí vyplnit přihlášku: http://goo.gl/forms/bELPtXlD91 a zaplatit prosím 300 korun na číslo účtu: 2300516243/2010 do neděle 22.11. Do zprávy pro příjemce nezapomeňte napsat vaše jméno.
A i kdyby jste nejeli – nabídněte tuto možnost svým kamarádům, osdílejte to na facebooku a tak dál.
Pěkný podzim přeje,
Jožka

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě