Prosím rozpusťte svůj kříž osudu, který sebou táhnete po tisíciletí a rozpusťte společně s kotvou, která vám brání splynout s matičkou Zemí. Pomozte plně rozpustit veškerou zde vytvořenou nelásku. Pojďme společně, ruku v ruce, jako jedna čistá láska tvořit Nový svět, nové myšlení. Pojďme rozpustit veškeré negace, vytvořené za tisíciletí zde na vaší planetě.

Propojte se se svým vnitřním učitelem, srdcem a myslí. Staňte se jedním tělem, jedním zdrojem lásky, a ukotvěte se jako jeden tým, jeden celek, který využívá celou podstatu tohoto hlavního zdroje lásky ve vás, na Zemi a ve Vesmíru. Jste jeden světelný tým, který tvoří zde na Zemi klid, mír a rovnováhu ve svém bytí, na Zemi a ve Vesmíru.

Dovolte si nahlédnout do pravé podstaty celého dění. Dovolte si vzpomenout, kým jste, kdo jste. Že jste světelné lidství, které nese pravou podstatu lásky, proměny sebe sama. Dovolte si být tím, kým jste. Pomozte vyčistit hlavní zdroj vaší Země. Dovolte si plně se propojit a stát se součástí celkové proměny. Vstaňte ze svých židlí. Pojďte ruku v ruce společně s námi. Propojte se se svým bytím, se Zemí, s Vesmírem.

Ukotvěte v sobě zdroj lásky a dejte se do proměny vašeho zdroje, celé planety. Staňte se součástí splynutí sebe a druhých. Naučte se vysílat skrze svá srdce lásku a staňte se nositelem těchto vibrací. Pusťte je do celého svého bytí, do celého světa. Vy jste vysílačem, skrze které plně proudí hlavní zdroj lásky. Dovolte si být dítětem a staňte se šťastnými. Vzpomeňte si!

Jsme tu s vámi. Jste děti Boží, které nesou v sobě svou úplnost. Jen je ukrytá v bolesti krutosti ve vašem nitru. Pojďte krůček po krůčku. My vám pomůžeme na této cestě plného prozření a lásky. Jste láska! Již je dost lynčování, sebetrýznění a žití v bolestech. Jste zde abyste žili v lásce a byli šťastní, moji milovaní.

Nic není špatně, nic neděláte špatně. Poděkujte za každou zkušenost každé lidské bytosti, která vám ji dala zakusit. A vy poděkujte sobě, jelikož i vy jste dali zakusit druhým. Ale prosím neobviňujte sebe ani druhé! Všichni jste čistá láska a veškeré zkušenosti, které jste prožili, byly konané v lásce. Každá zkušenost nás zavedla k uvědomění a posunula vás, planetu, Vesmír.

My děkujeme vám a milujeme vás, jelikož jste šli znovu a znovu s tou největší láskou zpět na vaši Zem. Milujeme vás, naši milovaní. Již není nutné se vracet do minulosti. Jen ji přijměte, protože je nedílnou součástí vás. Ale již ji nežijte. Přijměte jí a žijte v přítomnosti. V přítomném okamžiku. Tak si tvoříte zítřek. Žijte v té nejčistší lásce, kterou vám půjde vytvořit v tento okamžik. Žít teď a tady. Nežít v minulosti ani budoucnosti. Vaše nohy, vaše tělo dokáže žít daný okamžik přítomnosti tady a teď. Nemůžete žít včera, nebo zítra. Naučte se žít svou myslí, vašimi buňkami v okamžiku teď a tady.

Pomozte nám společně tvořit v té nejčistší lásce, staňte se vesmírnou, zemskou přetvorbou. Vezměte své myšlení a rozpusťte veškeré programy na vytváření nelásky. Odevzdejte ze své svobodné vůle veškeré pochybení, pochybnosti a přijměte víru svou. Víru v to, co děláte. Mějte víru v sebe sama, ve svou tvorbu lásky a posunu.

Propojte se se svou duší, se srdcem, s myslí a dovolte si být součástí všech zemských a vesmírných proměn. Proměňte své myšlení na lásku, staňte se sami sebou, tím, kým jste. Přejte si! Přejete si poznat svou lásku, pravou podstatu svého bytí. Přejte si nahlédnout do úplnosti jako jeden celek. Dovolte si vzpomenout, že vás Bůh miluje. Miluje vás bezpodmínečnou lásku. I vy milujte bez jakýchkoliv podmínek. Milujte sebe, každého za to, že je, že dýchá a žije. Každý z vás vytváří kolem sebe lásku, jelikož každý z vás tou láskou je. Nenechte si to nikým a ničím vymluvit. Vy jste ta láska, Boží propojení. Záříte tou nejkrásnější duhovou energií, kterou v sobě každý nosí ve svém srdci, ve své duši. Vy jste láska.

Milujeme vás, váš Bůh a my všichni.

Zdroj: www.prozreniandelu.cz

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png