MIROSLAVA SOUKUPOVÁ

Období léta je časem, kdy jsme více otevření životu, teplo v nás rozproudí naši zemskou životní energii, více si věci prohlížíme a je na nás více pohlíženo. Naše těla jsou obnaženější, než v jiných ročních obdobích. Snažíme se tedy více zaměřit na zdravou životosprávu, na svůj vzhled fyzického těla, hubneme do plavek a užíváme darů přírody v podobě čerstvých surovin zeleniny a ovoce. Máme více fyzického pohybu i pobytu v přírodě. Pro některé je to proto okamžik přiznání si pravdy ohledně své nelásky k fyzickému tělu, k fyzickému světu – které se snažíme jindy přehlížet a opomíjet.

Ale právě energie léta – a současného léta obzvlášť vzhledem k právě přicházejícím energiím – nám přináší možnost uvědomit si dar, který je skutečností pro všechny z nás, nehledě na stupni vývoje či úrovně obtížnosti naší cesty: dar života ve fyzickém těle, na úrovni Země, je obrovský. Jedině skrze fyzickou úroveň bytí, máme možnost pracovat na jemně-hmotných úrovních naší energetické duchovní anatomie. Prostřednictvím inkarnace, přijetí fyzického těla, je nám dána šance pracovat a napravovat, uzdravovat, své duševní, psychické, i duchovní úrovně nás, jako celku – tedy na úrovni jednotlivce i úrovni skupině duší, jakož i dál a dál.

I když nám tedy může připadat z duchovního pohledu marnivé obstarávat svůj hmotný život, raději bychom se těšili v hlubokých duchovních prožitkách, přesto řešením a cílem našeho života zde je propojení hmotné a duchovní části. Není to úkol lehký, pravda, ale jedině tak se uzdravíme, uzdravíme svět, a nejen to. Nahlídneme pak hlouběji do brány poznání stvoření: pozorovaný a pozorující se navzájem ovlivňují a tvoří tak svou realitu. Tato informace byla již objevena i na úrovni kvantové fyziky. Vědci pozorující podstatu a chování hmoty zjistili, že neexistuje možnost objektivní reality – již samotný vědec svým pozorováním atomů, elektronů, a veškerých částic a jejich úžasného tance, ovlivňuje jejich rytmus i skladbu víření.

Co to tedy znamená pro nás na cestě duchovního vývoje? Znamená to, že tak, jak na svůj život pohlížíme, tak jej i prožíváme. Tedy také způsob jakým pohlížíme na svět, je i způsobem, jakým nás tento pohled zpětně tvaruje a mění do svých frekvencí, do své úrovně tance i rytmu. Odráží se na našem fyzickém výrazu v tváři i v přístupu a náladě k životu. A tímto přitahuje či odpuzuje situace, které s takovým pohledem rezonují či nikoliv. A je to tu – princip synchronicity.

Nejvyšší silou je zde – a není to žádný „New Age“ termín – opět frekvence Lásky. Tato má nejvyšší sílu vyzvednout nás a náš pohled na život do vyšších frekvencí a tak nás vymanit nadvládě temných pohledů v našem nitru i okolí. Ne nadarmo se říká, že ten, kdo nás miluje, a kdo miluje život, pozvedá náš svět do pestrobarevných tónů a přivolává radost do našeho života. Také krásné okolí, krásné obrazy, věci, příroda, hudba, krásné činnosti a situace, pozvedají úroveň našeho života a vykouzlí v nás vnitřní úsměv a tak i úsměv na naší tváři.

Léto je plné barev a krásných pohledů na přírodu – a tak nás může inspirovat a vyzdvihnout, dovolíme-li si přijmout krásno a lásku do našeho života, do našeho nitra. Přeji nám všem, abychom měli odvahu vpustit do svých pozemských životů radost, a tím pozdvihli také naše duchovní části bytí o poznání krásného zážitku, jakým život ve fyzické rovině může a má být! Nechť je náš pohled na život z té světelné stránky a tím tvořme krásnou realitu na tomto světě.

(Reprodukce textu tohoto článku, jenž je autorským vlastnictvím autorky Mgr. Miroslavy Soukupové a majitelky těchto webových stránek Zuzany Soukupové, je povolena pro jakékoliv médium pouze v nezkrácené podobě, a pokud je připojen aktivní odkaz na http://www.reiki-centrumpraha.cz) 24. 7. 14

 


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě