Podpora pro nás pro všechny

datum 14. 4. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Jeden neobyčejný zážitek o podpoře a propojení světů. V každém okamžiku nás provází ochrana a pomoc. V meditaci nebo v tichu ji můžeme i zahlédnout.

Doba čtení 5 min.

Cesty k sobě


Vážení a milí,

chci vám tímto vyjádřit svůj obdiv a uznání za vaší práci pro lidi. Je mi 62 let a prošel jsem toho v životě opravdu hodně. Moje životní číslo je 11, složené z 2 a 9. Narodil jsem se v roce 1958 a životní číslo mého otce bylo 22. Byl jsem přecitlivělé dítě, samotář, který byl nejraději sám v přírodě (měl jsem to štěstí, že jsem vyrůstal na venkově - Českomoravská vrchovina).

Otec byl umělecky nadaný, nádherně maloval a měl ohromný cit pro všechno krásné. Mimo jiné mě učil už od útlého mládí poznávat hvězdy, četl mi filosofická díla - už jako pětiletý jsem s velkým zaujetím poslouchal např. četbu z Nietzscheho spisů. Vděčím otci za mnoho a mnoho.

Samozřejmě si moji spolužáci na základní škole všimli, že jsem "jiný" a zpříjemnili mi školní docházku šikanou. Nebyl jsem žádný slaboch, byl jsem fyzicky dost silný, ale nechtěl jsem se s nimi prát, nestál jsem o ně ...

No, není účelem, abych vám zde psal svůj životopis. Uvádím zde tyhle věci spíše proto, abych nějak uvedl to, co vám chci sdělit. Nevím totiž, jak se podělit o svůj zážitek s co největším počtem lidí a napadlo mě, že možná vaším prostřednictvím. Víte, prošel jsem toho v životě opravdu mnoho. Nikdy jsem nebyl náboženský fanatik. Zabýval jsem se spíš východními filozofiemi a ač v mládí pokřtěn, nikdy jsem se nehlásil ke katolické víře. Proto jsem byl šokován tím, co se mi přihodilo před rokem po Velikonocích.

Dojíždím do zaměstnání vlakem z Pardubic do Prahy a vzhledem k mému duchovnímu zaměření, zvykl jsem si cestou vlakem meditovat. Ač je to možná k neuvěření, jde to. Klidně strávím celou cestu naprosto bez hnutí. Tehdy po Velikonocích jsem při takové jedné "vlakové" meditaci pocítil nesmírný soucit k lidem, které jsem viděl ve vlaku. Bylo mi jich tak líto, a tak silně jsem s nimi soucítil, že jsem měl v očích slzy. V té chvíli se mi zamlžil zrak a k mému obrovskému údivu jsem jako by v prostoru spatřil postavu Ježíše Krista. Byl jsem v šoku, protože jsem na něho téměř nikdy ani nepomyslel. Byl pro mě spíš symbolem katolické církve, kterou opravdu "nemusím". V té chvíli jsem ho však viděl naprosto zřetelně, jak se vznáší v prostoru, usmívá se na mě a jakoby stoupá výš.

Najednou se za ním vynořily jakési bílé postavy, které stály vedle sebe jen tak v prostoru a ON mě k nim, jako by zavedl. Nevím, kolik jich přesně bylo - možná kolem deseti, dvanácti... Nevím, nebyl jsem ve stavu je počítat. Byl jsem šokovaný a samozřejmě jsem se v duchu ptal, kdo jsou. V tu chvíli mi telepaticky sdělil jeden z nich, ani nevím který, doslova toto: "My jsme tvoji bratři....". Slyšel jsem ten hlas naprosto zřetelně, ačkoliv jsem měl v uších sluchátka s meditační hudbou. Ta hudba přestala být slyšet a já slyšel jen ten hlas. Bylo to úžasné, neuvěřitelné, měl jsem slzy v očích a najednou celý ten výjev zmizel.

Mlha před očima se rozplynula a já zase viděl lidi ve vlaku a za oknem ubíhající krajinu zalitou sluncem. Jediné, co vím určitě, je to, že jsem neusnul, ani na vteřinu, nebyl to sen, ani mikrospánek, celou dobu jsem si sám sebe uvědomoval, byl jsem naprosto bdělý.

Mám s meditacemi už letité zkušenosti, několikrát jsem se telepaticky napojil na mně neznámé zdroje, slyšel jsem naprosto zřetelně rozhovory nějakých lidí atd. Jak jsem už napsal, měl jsem velmi pestrý život a prožil jsem toho tolik, že by se o tom dalo napsat pár knih. Tahle příhoda mě však poznamenala na zbytek života. Teď vím, že existují, že ON existuje a každý den od té chvíle jsem s Ním, s Ježíšem Kristem a oněmi mými bratry. Považuji to za obrovskou čest a jsem za to nesmírně vděčný.

Píši vám to proto, že bych chtěl, aby se o tom dozvědělo co nejvíce lidí. Aby lidé v téhle době věděli, že ON a ONI jsou s námi, že nad námi bdí, chrání nás a jsem naprosto přesvědčen, že lidem i naší matičce Zemi pomohou.

Závěrem bych chtěl ještě napsat, že podobné věci se mi začaly dít od srpna 2017, kdy jsem v Egyptě pozoroval zatmění Měsíce. Byl to magický jev v magické zemi a nastartoval u mě sled neskutečných událostí.

Omlouvám se za poněkud obšírnější líčení mého zážitku. Vím, že podobných dopisů dostáváte asi spousty, ale musel jsem to napsat. Nemám ve zvyku si takhle s někým dopisovat a chtěl bych se podělit o svůj zážitek s co největším počtem lidí. Říká mi to moje intuice, můj, chcete-li vnitřní hlas. Myslím, že je v této době potřeba, aby se lidé dozvěděli, že nejsou sami, jen nevím jak.

Děkuji za vaši trpělivost a přeji vám všechno dobré.

S pozdravem,

Emil Svátek
[email protected]

 

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico