PLUTO JDE PŘÍMÝM SMĚREM - 6.10.2021

datum 7. 10. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Retrográdní přechod Pluta je pravidelný cyklus trvající pět měsíců každý rok. Planetu Pluto symbolizuje tarotová karta Smrt. Je tedy služebníkem transformace. Čehokoli se dotkne, to umírá a opět se zrodí. Jako planeta dlí úplně na okraji sluneční soustavy, ve tmě a chladu, sama studená a nehostinná. Sluneční paprsky ji nikdy nezahřejí, nikdy neosvítí jasným světlem.

Zhruba týden po tomto přechodu ještě můžeme cítit intenzivnější energie, neboť Pluto pracuje s temnotou uvnitř nás. Po celý čas jeho retrográdní fáze jsme se mohli cítit doslova jak spráskaní psi. Jeho návratem do přímého pohybu se ale naše podstata, naše pravé Já, znovuzrodí. Lepší, transformovanější a silnější 🖤Retrográdní čas byl o kontrole a převzetí moci/zodpovědnosti ve vašem životě. Platí to jak pro situaci, kdy váš život kontrolují a ovládají jiní, tak pro situaci, kdy vy sami máte pod kontrolou život někoho jiného. Retrográdní Pluto znamená odstranění všech těchto škodlivých svazků.

Týká se to i kontroly práce a peněz. Změnili jste od jara práci? Rozhodli jste se přepracovat váš rozpočet? Předali jste projekt nebo příležitost někomu jinému, protože sami ve skrytu duše tušíte, že by to nebylo pro vás to pravé? Tohle všechno je vliv retrogradity Pluta. Je v pořádku se vzdát některých věcí, protože ne všechno, co se nám v životě naskytne je šťastnou volbou. A dokonce i ta nejmenší změna má velký a trvalý vliv na náš život.

Pokud stále ještě tápete a přemýšlíte - nechte si čas. Pluto bude ve své stínové fázi ještě dalších několik měsíců (ano, měsíců). To znamená, že ačkoli půjde již přímým směrem, stále ještě budou doznívat účinky směru retrográdního.

Najděte v sobě rovnováhu i sílu bojovníka. Mějte na paměti, že Pluto řídí rozsáhlé a dlouhodobé změny, a rád odmění ty, kteří se transformují ve prospěch svých potřeb. Postavte se za vaše práva, za vaše myšlenky, za vás samotné. Intenzivní odhodlání, vůle a vnitřní síla vám pomůže překonat nepříjemnosti, závislosti i nemoci. Zázraky jsou přirozenou součástí našich životů. Nenechte se ovládat někým jiným.

Více najdete na www.cottagewitchapothecary.cz

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico