přijala Pleja Světlo Krystal, 3.8. 2014
Přátelé drazí,
Kdo již zvládáte pracovat s energiemi, transformujete své Vědomí, druhým napomáháte s transformací, Zemi vibračně pozvedáváte na úroveň Světla. Tímto jste také i zapojení do velkolepého vesmírného projektu – VZESTUP PLANETY ZEMĚ a stáváte se jeho přímým účastníkem.
Ano, vaše vnitřní síla je velmi potřebná v tomto transformačním procesu. Sjednocená síla kolektivního Vědomí. Vše se nyní odehrává tak, s jakou intenzitou světelné energie utváříte.Do transformačního procesu se vás zapojuje stále více. Energie se mění každým okamžikem, co platilo včera (vašeho pozemského času) zítra může platit (být utvořeno) zcela jinak. Naše sdělení o transformaci se pořád mění, v závislosti na vašem tvoření.

Nepolevujte a udržujte si své navýšené vibrace. Dobrou zprávou je, že jako kolektivní vědomí jste se již probudili z dlouhého spánku zapomnění. Ale jelikož tímto spánkem ještě spí některá Vědomí, vašim úkolem je, pomoci probudit jejich sílu.

Myšlení mnohých vás, je nové, chcete okamžité změny. Svět, kde vládne mír, láska a soulad. A tak najíždíte na nové programy. Povíme vám, že na této velké změně odhodlaně pracuje spousty vyšších Vědomí. Touto informací naši misi nenarušíme, neboť víme, kam až z informacemi můžeme zajít. A tak, jen s pomocí těchto Vědomí, navyšování vibrací v 3D hustotě může úspěšně proběhnout. Odolávat silnému tlaku negativních energií by Duše na nižším vývojovém stupni prostě nezvládla. Takovému risku by ani nebylo možné Zemi podrobovat. Proto se tohoto velkolepého projektu, účastní mnoho inkarnovaných Vědomí z vyšších světů. Zkušených Duší, z dob dávné Atlantidy, těch nejlepších Mistrů, andělských říší, z těch nejvyšších úrovní Vědomí. Světelných pracovníků, moudrých a láskyplných, to jste vy. Člověk tedy patří k chytré rase, není tak naivní a hloupý jak si myslí ne-lidé, co vládnout starému světu. Svému světu, ve kterém si vládnou navzájem. Tito lidé jsou jak stroje, bez srdce a nemající vlastní myšlení. Svět, který utvářejí pak vypadá, tak jak vypadá, existující v moci a násilí.

Přátelé, buďte v klidu, to už není váš svět. Kdopak by chtěl v takovém světě žít? Jistě, že nikdo z vás, neboť vaše realita je zcela jiná, ta ze světa Jednoty. Každým okamžikem k vám vstupují, nové a nové energie, ty, které utvářejí změny, jak ve vašem osobním životě, vaší společnosti, ale především ve špatně nastaveném systému. Tvoříte podle síly vašeho Vědomí, vašim sjednocováním, jako kolektivu. Utváříte svět, s pevnými základy, aby tento svět už nezbortila žádná vnější síla.

Čím silnější bude vaše vizualizace JEDNOTY, o to rychleji Transformace proběhne. Vše je pouze na vás, naši drazí.

Milujeme vás..

S láskyplnými pozdravy k vám Plejáďané = Hvězda Maia

Tento channeling je možné dále šířit pouze s celým textem a s odkazem na zdrojhttps://www.facebook.com/pleja.kristal

obrázek pixabay.com

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě