přijala Pleja Světlo Krystal, 3.8. 2014
Přátelé drazí,
Kdo již zvládáte pracovat s energiemi, transformujete své Vědomí, druhým napomáháte s transformací, Zemi vibračně pozvedáváte na úroveň Světla. Tímto jste také i zapojení do velkolepého vesmírného projektu – VZESTUP PLANETY ZEMĚ a stáváte se jeho přímým účastníkem.
Ano, vaše vnitřní síla je velmi potřebná v tomto transformačním procesu. Sjednocená síla kolektivního Vědomí. Vše se nyní odehrává tak, s jakou intenzitou světelné energie utváříte.Do transformačního procesu se vás zapojuje stále více. Energie se mění každým okamžikem, co platilo včera (vašeho pozemského času) zítra může platit (být utvořeno) zcela jinak. Naše sdělení o transformaci se pořád mění, v závislosti na vašem tvoření.

Nepolevujte a udržujte si své navýšené vibrace. Dobrou zprávou je, že jako kolektivní vědomí jste se již probudili z dlouhého spánku zapomnění. Ale jelikož tímto spánkem ještě spí některá Vědomí, vašim úkolem je, pomoci probudit jejich sílu.

Myšlení mnohých vás, je nové, chcete okamžité změny. Svět, kde vládne mír, láska a soulad. A tak najíždíte na nové programy. Povíme vám, že na této velké změně odhodlaně pracuje spousty vyšších Vědomí. Touto informací naši misi nenarušíme, neboť víme, kam až z informacemi můžeme zajít. A tak, jen s pomocí těchto Vědomí, navyšování vibrací v 3D hustotě může úspěšně proběhnout. Odolávat silnému tlaku negativních energií by Duše na nižším vývojovém stupni prostě nezvládla. Takovému risku by ani nebylo možné Zemi podrobovat. Proto se tohoto velkolepého projektu, účastní mnoho inkarnovaných Vědomí z vyšších světů. Zkušených Duší, z dob dávné Atlantidy, těch nejlepších Mistrů, andělských říší, z těch nejvyšších úrovní Vědomí. Světelných pracovníků, moudrých a láskyplných, to jste vy. Člověk tedy patří k chytré rase, není tak naivní a hloupý jak si myslí ne-lidé, co vládnout starému světu. Svému světu, ve kterém si vládnou navzájem. Tito lidé jsou jak stroje, bez srdce a nemající vlastní myšlení. Svět, který utvářejí pak vypadá, tak jak vypadá, existující v moci a násilí.

Přátelé, buďte v klidu, to už není váš svět. Kdopak by chtěl v takovém světě žít? Jistě, že nikdo z vás, neboť vaše realita je zcela jiná, ta ze světa Jednoty. Každým okamžikem k vám vstupují, nové a nové energie, ty, které utvářejí změny, jak ve vašem osobním životě, vaší společnosti, ale především ve špatně nastaveném systému. Tvoříte podle síly vašeho Vědomí, vašim sjednocováním, jako kolektivu. Utváříte svět, s pevnými základy, aby tento svět už nezbortila žádná vnější síla.

Čím silnější bude vaše vizualizace JEDNOTY, o to rychleji Transformace proběhne. Vše je pouze na vás, naši drazí.

Milujeme vás..

S láskyplnými pozdravy k vám Plejáďané = Hvězda Maia

Tento channeling je možné dále šířit pouze s celým textem a s odkazem na zdrojhttps://www.facebook.com/pleja.kristal

obrázek pixabay.com

Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png