Přijala Pleja Světlo Krystal, 28.11. 2014

Drazí pozemští přátelé,

V současnosti se nacházíte pro vás ve velice náročném období. S energiemi plejádského světla k vám vstupujeme, abychom vás podpořili ve vašich časech. Vězte, že jsme mnoho radostní, když můžeme být takto nápomocni.

Energie posilujeme tam, kde je nejvíce potřebné. Při čtení tohoto channelingu můžete ve svém srdci pocítit naše láskyplné energie. Tento channeling je tedy silně energetizován.

Svou mysl směrujte k energiím, které vaše vědomí vibračně povznese. Nasměrujte se k tomu, co si skutečně přejete prožívat, např. jako je jistota, bezpečí, mír, radost, spokojenost… Inklinujte k duchovním hodnotám, které vás katapultují do stavu vnitřního klidu, vyrovnanosti, smířenosti aby jste měli více ohleduplnosti a pochopení k ostatním lidem. Co nechcete, si vůbec ani neutvářejte, neboť to je točení se v bludném kruhu energií, které vás uzavírají do prostoru a zabraňují pak vašemu duchovnímu rozvoji. Svou energii si chraňte, je velmi drahocenná, neboť je ve vás ukrýtý ten nejjedinečnější genetický potenciál, který teď naplno můžete využít. Ano, chcete opět nalézt svou jedinečnou sílu, jenomže některým z vás v tom brání, “ne-víra v sebe..” a své schopnosti tak potlačujete. Jste ve vesmíru velmi ceněné bytosti a proto nezapomínejte cenit si sebe samých. Věřte si, ten dar skutečně v sobě máte. Nejen víra v dobro, ale víra v sebe samých vás činí silnými. Otevírá se tak, co bylo dlouho skryté. Vašim cílem, je vibračně posilovat jen to, co skutečně k vám patří a pochází z Jednoty. A jako kolektiv vědomí, mnoha pravých Já, jste opět ve spojení se Vševědomím, prvotního zdroje – nejvyššího Stvořitele. Když se budete držet všeho, co má pevný řád, vaše mocná a jedinečná síla bude stále s vámi. My jsme o tom hluboce přesvědčeni, že to zvládnete a energeticky se posunete zas o kus dál.

Milujeme vás..

 
S láskyplnými pozdravy k vám Plejáďané = Hvězda Maia
Plejádské světelné energie – přijala Pleja Světlo Krystal
28.11. 2014

Tento channeling je možné dále šířit pouze s celým textem a s odkazem na zdrojhttps://www.facebook.com/pleja.kristal

 


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png