Když otevřete nějaké psané médium, můžete vnímat neustálý boj o energie. Autoři článků se vás snaží vtáhnout do určité problematiky a získat kus energie. Poznáte to, že vám po čtení ubyde síla anebo se vám udělá přímo fyzicky zle. Lepší je tedy číst jen to, co se vám libé a co vám způsobuje radost, či se dozvíte informace, které hledáte. Boj o energie je však i mezi přáteli a v rodině. Nedávno jsem si to uvědomila, když jsem byla navštívit svou 94 letou babičku. Nejprve měla radost, že jsem tam. Proběhlo pár vět mezi námi a náhle mi energie začala unikat. Babička začala najíždět na program strachu a začala stahovat energii z mé aury. Po chvíli jsem se musela rozloučit. Neustálé hlídání si hranic. Kde jsem já a kolik mám energie?

Zejména pracovníci světla (tzv. Lightworkers) mívají často obtíže v této oblasti. Jsou nastaveni neustále dávat, rozdávat se a pomáhat. Dříve to ještě prošlo. Člověk byl o víkendu unavený, odpočinul si a začal v pondělí pěkně nanovo: rozdávací program. Poslední roky již toto není možné. Mně nejvíce energie unikalo v obchodech a přestala jsem tam již chodit. Využívám scuk.cz , kde je komunita podobně smýšlejících lidí a naopak se nabíjíme při vkládání zboží do tašek. Další výcuc jsem zaznamenala při těžké fyzické práci. Nejsem již schopna takového výkonu. Moje tělo pracuje jiným způsobem a stává se jemnějším. Nechodím na velké akce (ani esoterické), opět výcuc. Setkávám se jen s blízkými dušemi, ať už jsou to přátelé nebo klienti, kteří se často přáteli pak stávají. Pracuji doma ve svých energiích nebo v přírodě za podpory fyzických rostlin, stromů a nehmotných bytostí.
Hodně energie uniká také skrze FB reklamy a skupiny. Dříve jsem vydávala spoustu času na odpovídání lidem ve skupině, až mi Průvodci řekli dost. Zejména čtení negativních komentářů lidí je přímo vysavačem vaší energie. Buďte též opatrní na takové ty soukromé zprávy typu: můžete mi dát prosím radu? Jaký máte názor na? Já na tyto maily neodpovídám. Každý jsme odpovědný za své rozhodnutí a musíme se naučit již stát sami za sebe. Rozhodovat se a nečekat, že někdo to rozhodne za nás, z pozice vyšší moci dá radu apod.

Hlídejme si naši energii, je to to jediné, co teď opravdu máme a potřebujeme. Proto je o ní takový boj na planetě. Velice děkuji rostlinné říši, protože ta opravdu dává a potřebuje jen málo: vodu, živiny a světlo. Poděkujme všem stromům a květinám, které míjíme či máme přímo na pozemku. Takoví Mega pracovníci světla.

Ještě k tomu přidává něco An-ab-el: Přicházím vždy na zavolání a nejsem již trvale přítomen. Vím, že svou energii si již hlídáš a nevyčerpáváš se téměř k fyzickému odchodu jako dříve a nemusíme tě pak zachraňovat. Vidím i ostatní duše jak zesílily. Volám všechny, kteří ještě váhají a nejsou si jisti, zda jsou ti Světelní, prosím pomozte nám. Planeta není stále osvobozena v plné míře, ač jsou zde jisté kroky k přeměně. Energii je teď zapotřebí vkládat do určitých oblastí, které cítíte, že chcete podpořit. Nenechte se přemoci pochybnostmi a starými kódy programů strachu. Transformace jede v plném proudu a vše staré se boří. Vystavme si nový svět, novou realitu. Záleží na vás všech. Děkujeme, jak my galaktičtí, tak ti pozemští, toho času ve fyzických schránkách „uvězněni“.

Zdroj: FB Denisa Celesta Kralovičová


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě