Originál publikoval Cobra 16.6.2018

Nastal čas pro aktivaci obrovského množství fyzických skupin Sesterstva Růže na povrchu této planety.

Od tohoto okamžiku se budou tyto skupiny doplňovat s planetární energetickou mřížkou Cintamani v přenášení energií Prolomení Komprese. Budou také sloužit jako uzly Vortexu pro aktivování setkání se členů rodin duše, což dopomůže spirituální aktivaci planetární mandaly Rodiny Duše.

Pozitivní emocionální vazby mezi členy této planetární mandaly Rodiny Duše urychlí proces Prolomení Komprese.

Mnoho fyzických skupin Sesterstva Růže již bylo vytvořeno a vy se k nim můžete přidat. Více než 50 skupin již je vypsaných zde:

https://www.sisterhoodoftherose.network/groups

A mnoho dalších skupin je vytvářeno každý den. Jestliže tedy máte fyzickou skupinu, která se pravidelně schází a má více než tři lidi, tak může být vypsána na výše uvedeném seznamu tak, aby ji lidé ve vaší oblasti mohli najít a připojit se. Pro zápis skupiny prosím kontaktujte sotrplanetarynetwork@gmail.com

Obecné instrukce pro vaši skupinu jsou velmi jednoduché.

ZAPRVÉ, vaše skupina Sesterstva Růže je Chrámem Bohyně:

http://www.awaken.com/2018/01/womens-temple/

(odkaz bude přeložen později)

ZADRUHÉ
, proveďte meditaci Návrat Bohyně a Vortex bohyně: Instrukce pro obě tyto meditace naleznete zde:

ČESKÝ ODKAZ: https://sesterstvoruze.blogspot.com/2018/05/moc-bohyne.html


ZATŘETÍ
můžete provést meditaci LÉČENÍ SEXUÁLNÍ ENERGIE:

1. Uvolněte své tělo a na chvíli sledujte svůj dech.

2. Představte si zářivě jasné bílé světlo, jak vstupuje do vašeho fyzického těla a všech energetických těl, tak jak vdechujete, pak toto bílé světlo vydechněte do svého okolí.

3. Nyní si představte jemně růžové poupě růže ve vaší srdeční čakře. Tak, jak dýcháte, tato růže začíná rozkvétat. Pokračujte v tom po několik minut.

4. Představte si červenou růži ve svých intimních partiích. Tak jak dýcháte, tato růže rozkvétá. Pokračujte v tom po několik minut.

5. Tak, jak vdechujete, tak sexuální energie červené růže stoupá skrze vaše energetické dráhy do růžové růže ve vaší srdeční čakře.

6. Tak, jak vydechujete, představujte si milující, léčivou energii růžové růže, jak sestupuje do té červené růže, v oblasti vašich intimních partiích, a vytváří energetickou smyčku. Opakujte to po dobu několika minut.

Když budete pokračovat v pravidelném setkávání se a provádění těchto meditací, vaše skupina se stane mocným kanálem Energie Bohyně a významným způsobem dopomůže k vybudování planetární sítě Světla.


Bohyně chce Světlo a Světlo nastane!

Připojte se k našim FB skupinám:
 
 
Prosíme sdílejte odkaz na tento blog:
 

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě