Zdroj: Pixabay.com

Víte o tom, že Váš duch zpívá? Když se do něj zaposloucháte, tak ho uslyšíte. Je to nádherná melodie vesmíru (ve – smíru). Melodie vnitřního ticha, klidu, harmonie a lásky.

Je to také nejrychlejší sebediagnostika Vašeho mentálního, emocionálního, spirituálního i fyzického stavu.


  1. Najděte si tiché místo, kde nejsou žádné zvuky a zavřete oči.
  2. Přeneste mysl do středu Vašeho hrudníku, tam kde sídlí duch a Vaše duchovní srdce.
  3. Buďte chvíli v tichu. A poslouchejte. Napněte uši stejně, jako když hraje v dálce melodie v rádiu a vy chcete poznat, co to je za melodii. Je to totiž velice jemná a tichá melodie.
  4. Je potřeba pro tu chvíli na nic nemyslet, nic nečekat, ale jenom tak být a chvíli v klidu poslouchat. Za krátký okamžik to uslyšíte, tu nádhernou melodii, která z toho místa zní.

No pokud to bude kakofonie, tak je něco v těle rozladěného a bude potřeba to harmonizovat. V případě, že tam slyšíte symfonii, tak je vše absolutně v pořádku a v souladu s celým Vesmírem.

Melodie má i nějaký rytmus. To je také důležité zavnímat. Je to podobné, jako když jede mašinka a její motor si pěkně rytmicky drnká. A pokud škytá, tak musí k panu opraváři.


Už jste se zaposlouchali? Hezké, že? Poslouchejte se po ránu, když se probudíte a také večer před usnutím. Zaposlouchávejte se do sebe každý den a zamilujete se do sebe.

A co když to fakt nezní dobře? Na harmonizaci je nejjednodušší použít mantru ÓM, která je vibrací Vesmíru. Můžete místo mantry tu píseň ducha i přezpívat.

Nevím, jestli Vám maminka zpívala ukolébavku před spaním, ale určitě to znáte z televize. Tak úplně stejně zpívejte svému duchu v duchu nějakou melodii, která vám bude intuitivně přicházet. Váš duch se s tou melodií sjednotí a změní svoji vibrační složku, která potom bude spouštět ozdravné procesy ve vašem těle.

A až si trochu natrénujete poslouchání sebe sama, tak se zaposlouchejte do melodie ducha vašich blízkých (partner, děti, rodiče, přátelé).

Je to taková úžasná technika, abyste poznali, jak se druzí lidé zrovna cítí a také vám to bude trénovat schopnost empatie a v dalším stupni telepatie, protože hudba se dá přeložit do slov a naopak.

A začněte si i hrát s posloucháním melodie domů, míst, věcí a různých předmětů. Je to jiný zvuk než píseň ducha, ale jak víte, tak jsme jenom vibrace energie. A každá taková elektromagnetická vibrace je vlastně chvění a to vytváří určitou melodii. Toto vám později pomůže třeba při koupi domu nebo jen pro výběr místa, kde si lehnete do trávy a budete se opalovat. Na takové místo se totiž budete vnitřně energeticky ladit a harmonizovat se s ním.

Na YouTube je od NASA nahrávka, jak zní Země a další planety. Pro inspiraci si to můžete pustit: https://youtu.be/-MmWeZHsQzs

Některé melodie mi přijdou trochu strašidelné, takže Vám nedoporučuji to poslouchat na noc.

A víte jak zní píseň mého ducha? No přeci Tralala, lala . . .

Roztančeného ducha Vám přeje Tralalák Alex

Publikoval Alexandr Tóth v 12.5.2021 www.alexandrtoth.cz


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě