Společnost je kompletně nemocná, v posledních letech roste počet případů rakoviny do obludných čísel, systém to neutáhne a hrozí jeho kolaps, tvrdí farmaceut Richard Pfleger. Západní společnost se dle jeho názoru naučila žít v přepychu a rezignovala na obyčejný život. „Podívejte se na Korsiku, tam je tvrdý život, ale počty nemocných jsou výrazně nižší,“ tvrdí Pfleger. Odmítá obecnou tezi, že se moderní medicína posouvá kupředu. Roky prý nevznikla nová antibiotika, antituberotika. A údaje o vyléčených prý firmy raději nezveřejňují. Co nás udržuje při životě? Kterou základní potravinu bychom měli zařadit do jídelníčku častěji? Proč se rodí zdravější děti na venkově?

Podívejte se na rozhovor ZDE.
KLIKNUTÍM NA TENTO ODKAZ si můžete přehrát další interview Pavla Štrunce.

 

Zdroj: https://video.info.cz/strunc/pfleger-lze-se-o-rakovine-i-cukrovce-firmy-pocty-taji-kruty-konec-ceka-cim-dal-vic-lidi-41061.html


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě