Petice za zákaz dálkového ovládání mozku

Úřad vlády české republiky
nábřeží Evarda Beneše
Praha 1
PSČ 118 01
k rukám předsedy vlády

Petice vládě české republiky

Vážený pane předsedo vlády

Ve zprávě orgánu evropského parlamentu STOA ( Hodnocení vědeckých a technických opcí) „Technologe ovládání davu“ se píše: „V říjnu1999 ohlásilo NATO novou politiku nesmrtonosných zbraní a jejich zařazení do spojenecké výzbroje“ (http://www.europarl.europa.eu/stoa/cms/home/publications/studies?year=all&q=crowd+control+technologies&studies_search=Odeslat+dotaz (na stránce dole, druhý odkaz, str. xlv) a že „v roce 1996 nesmrtonosné nástroje identifikované americkou armádou zahrnovaly… systémy směrované energie“ a „radiofrekvenční zbraně“ (str. xlvi). Systém směrované energie je v dokumentu dále definován jako „systém směrované energie určený k tomu, aby shodnými radiovými frekvencemi zasahoval do činnosti lidského mozku na úrovni nervové synapse“ (http://www.europarl.europa.eu/stoa/cms/home/publications/studies?year=all&q=crowd+control+technologies&studies_search=Odeslat+dotaz, na stránce dole první odkaz apendix 6:67). Z definice je zřejmé, že tento systém může na dálku ovládat činnost lidské nervové soustavy a lidského mozku. Používání takových prostředků v rámci NATO je v příkrém rozporu s ústavou této země, která zajišťuje občanům tohoto státu osobní svobodu. Vzhledem k tomu, že se blíží krize s neodhadnutelnými dopady a že tyto prostředky mohou být používány jak proti jednotlivcům, tak proti velkým skupinám lidí, je pro nás nepochopitelné, proč čeští občané nejsou informováni o tom, že český stát vlastní takové prostředky a proč neexistuje zákon, který by občany chránil před jejich používáním.

Ruský ministr obrany, Anatolij Serdjukov, řekl v březnu letošního roku na schůzce s tehdejším předsedou ruské vlády, dnes ruským prezidentem, Vladimirem Putinem: „Vývoj nových zbraní, založených na nových fyzikálních principech: zbraní směrované energie, geofyzických zbraní, zbraní vlnové energie, genetických zbraní, psychotronických zbraní atd. je součástí programu zařazování zbraní do výzbroje od roku 2011 do roku 2020“http://en.ria.ru/mlitary_news/20120322/172332421.html. Oficiální zařazení těchto dosud utajovaných zbraní (vizhttp://www.exopolitika.cz/news/informacni-zbrane-ohrozuji-demokracii-i-lidstvo/) do vojenských arzenálů států by znamenalo likvidaci demokracie ve světových dějinách, protože lidé na celém světě by mohli být těmito prostředky zbavováni svobodné vůle. Bývalý americký kongresman, Dennis Kucinich, předložil v roce 2001 v americkém kongresu návrh zákona, ve kterém byly vyjmenovány následující technologie dálkového ovládání činnosti lidského mozku a s tím spojeného poškozování zdraví či zabíjení lidí: “systémy umístěné na zemi, na moři nebo ve vesmíru, používající záření, elektromagnetické, psychotronické, zvukové, laserové nebo jiné energie, směrované na jednotlivé osoby nebo populace za účelem informační války, ovládání nálady nebo mysli jednotlivých osob nebo populací”http://thomas.loc.gov/cgi-bin/query/r?c107:chemtrails. V 70. letech minulého století probíhal v USA, SSSR a i v Československu intenzivní vědecký výzkum psychotronických jevů, který zřejmě odhalil jejich fyzikální principy. Žádáme Vás proto, aby byla v České republice odtajněna existence zbraní působících na lidskou nervovou soustavu, aby byly ustaveny týmy, které by byly schopné tyto energie odhalit a najít jejich zdroje (nejlépe s účastí zástupců organizací na obranu lidských práv) a aby se Česká republika v mezinárodní politice zasazovala o mezinárodní zákaz používání všech prostředků, které umožňují dálkové ovládání lidské nervové soustavy.

Podepsat petici ZDE: http://www.petice24.com/petice_za_zakaz_dalkoveho_ovladani_innosti_lidskeho_mozku

Autor článku: Petice24

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png