Krásný den,

voda je naším nejdůležitějším přírodním bohatstvím a osobně se dotýká každého z nás, ať už jsme dělníky, profesory, podnikateli, nebo matkami na mateřské dovolené…
Proto děkujeme za Váš podpis petice VODA JE ŽIVOT.

Vrátit vodu do rukou samospráv je možné

Podpis petice na internetových stránkách je první krok k nápravě. Spojuje lidi, kteří chápou důležitost a nenahraditelnost vody.

Druhý krok, který je třeba udělat, je podepsat petici fyzicky. Zákon stanoví, že politici se musí zabývat peticemi, které fyzicky podepíše 10.000 a více občanů ČR.

O tom, že cesta petice vede k nápravě svědčí zkušenosti z Německa, Francie, Itálie nebo Ameriky, kde vedly k vrácení správy vody do rukou samospráv.
ZDE MÁTE >>DŮKAZ<<

Náš cíl je na problém s vodou upozornit a poté nastartovat kroky vedoucí k jeho řešení. Proto každého, kdo se přidal k petici “VODA JE ŽIVOT” na stránkách www.pravdaovode.cz/petice, prosíme, aby si vytiskl petici, podepsal ji i v reálném světě a pak ji zaslal poštou na adresu:

Nadační fond PRAVDA O VODĚ
Na Drahách 247, Sviadnov 739 25

Předtím s ní seznamte svou rodinu, známé, přátelé a požádejte je, ať se k vašemu podpisu přidají. Pokud máte více známých, kteří se budou chtít přidat, pak petici vytiskněte vícekrát. 🙂

Co se stane, když petici podepíše 10.000 občanů?

Požadavek na nápravu a jednání v zájmu lidí předáme fyzicky poslancům a senátorům a informujeme o tom občany i média. Takto fyzicky vyjádřený názor občanů nemohou politici ignorovat.

V případě vody jde nejen o naše peníze, ale  i  o suverenitu České republiky a naši budoucnost. Ochoty každého člověka společně požadovat nápravu, si proto moc vážíme.

Každý podpis je důležitý, proto Vás ještě jednou prosíme, vytiskněte si petici “VODA JE ŽIVOT”, souhlas s ní stvrďte podpisem a pošlete nám ji k nám na adresu Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ. Požádejte přitom, aby totéž udělali i dospělí členové vaší rodiny, vaši známí a přátelé.

S pokorou k vodě

Radek Novotný
spoluzakladatel Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě