Krásný den,

voda je naším nejdůležitějším přírodním bohatstvím a osobně se dotýká každého z nás, ať už jsme dělníky, profesory, podnikateli, nebo matkami na mateřské dovolené…
Proto děkujeme za Váš podpis petice VODA JE ŽIVOT.

Vrátit vodu do rukou samospráv je možné

Podpis petice na internetových stránkách je první krok k nápravě. Spojuje lidi, kteří chápou důležitost a nenahraditelnost vody.

Druhý krok, který je třeba udělat, je podepsat petici fyzicky. Zákon stanoví, že politici se musí zabývat peticemi, které fyzicky podepíše 10.000 a více občanů ČR.

O tom, že cesta petice vede k nápravě svědčí zkušenosti z Německa, Francie, Itálie nebo Ameriky, kde vedly k vrácení správy vody do rukou samospráv.
ZDE MÁTE >>DŮKAZ<<

Náš cíl je na problém s vodou upozornit a poté nastartovat kroky vedoucí k jeho řešení. Proto každého, kdo se přidal k petici “VODA JE ŽIVOT” na stránkách www.pravdaovode.cz/petice, prosíme, aby si vytiskl petici, podepsal ji i v reálném světě a pak ji zaslal poštou na adresu:

Nadační fond PRAVDA O VODĚ
Na Drahách 247, Sviadnov 739 25

Předtím s ní seznamte svou rodinu, známé, přátelé a požádejte je, ať se k vašemu podpisu přidají. Pokud máte více známých, kteří se budou chtít přidat, pak petici vytiskněte vícekrát. 🙂

Co se stane, když petici podepíše 10.000 občanů?

Požadavek na nápravu a jednání v zájmu lidí předáme fyzicky poslancům a senátorům a informujeme o tom občany i média. Takto fyzicky vyjádřený názor občanů nemohou politici ignorovat.

V případě vody jde nejen o naše peníze, ale  i  o suverenitu České republiky a naši budoucnost. Ochoty každého člověka společně požadovat nápravu, si proto moc vážíme.

Každý podpis je důležitý, proto Vás ještě jednou prosíme, vytiskněte si petici “VODA JE ŽIVOT”, souhlas s ní stvrďte podpisem a pošlete nám ji k nám na adresu Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ. Požádejte přitom, aby totéž udělali i dospělí členové vaší rodiny, vaši známí a přátelé.

S pokorou k vodě

Radek Novotný
spoluzakladatel Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png