Zdroj: Pixabay.com

Moravská Amazonie se nachází v nejjižnějším cípu Moravy, uprostřed hlubokých lužních lesů. Soutok řek Morava a Dyje je trojmezím České republiky, Rakouska a Slovenska. Je to domov vzácných živočichů, kteří obývají panenskou přírodu.  Hospodaření v této oblasti ze strany státu je vůči přírodě škodlivé. Chcete-li, podpořte online petici a dejte přírodě šanci na obnovu.

Doba čtení 1 min.

Cesty k sobě


Vážení členové ČSE,

jak jste jistě zaznamenali, odborné společnosti na jaře vydaly společné stanovisko k hospodaření v oblasti Moravské Amazonie. V nedávné době také reagovaly na urážlivý dopis náměstka MZe. Více info viz odkazy níže.

V návaznosti na naše stanovisko místní komunita spustila online petici, kterou je možné podepsat pomocí tohoto odkazu a podpořit tak snahy o záchranu území. Výbor ČSE vyzývá své členy, aby zvážili připojení svého podpisu k této petici.
http://www.zachranmesoutok.cz/petice-za-zachranu-moravske-amazonie/ 
Více informací o celé záležitosti např. zde:

Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě