Pět způsobů, jak zbavit tělo toxinů z chemtrails vypouštěných z letadel

datum 2. 5. 2019

Převážná většina z nás už zřejmě slyšela o chemtrails, ale hodně lidí o nich neví. Další zase přesně vědí, co jsou, ale tvrdí, že jsou jen municí pro konspirační teoretiky.

A potom jsou tu ti, kteří neoblomně trvají na tom, že jsou skutečné a představují vážné riziko pro naše zdraví.

Ti, co jsou přesvědčeni, že chemtrails jsou nebezpečné, neústupně tvrdí, že jsou to mraky chemikálií, které rozprašují do vzduchu vládní a jiné agentury, aby ovládly počasí nebo zastínily slunce v boji s „globálním oteplováním“.

Existuje přesvědčení, že tyto toxické, lidmi vytvořené oblaky obsahují vysoké hladiny nebezpečných těžkých kovů, včetně hliníku, arsenu a rtuti.

Také se o nich zmiňují jako o „geoinženýrských“ aktivitách a hodně se o nich diskutuje ve vědecké literatuře.

Ačkoliv účel chemtrails možná neznáme, určitě se umíme chránit před jejich účinky detoxikací našich těl od škodlivých chemických látek.

Takže, co přesně chemtrails jsou?

Pro ty z nás, kteří nevědí, co jsou chemtrails – nebo také kondenzační stopy obsahující nebezpečné chemikálie, jak se správně nazývají – se jedná o bílé stopy, které zůstávají na obloze poté, co nám nad hlavami proletí letadla.


Náš tip: Sbohem vysoký krevní tlak: 10 bodový plán pro trvalé snížení krevního tlaku za 4 týdny bez léků na předpis. Více informací zde


Chemtrails by se neměly zaměňovat s contrails (kondenzačními stopami), což jsou jen stopy kondenzované vody viditelné za letadlem jako bílé pásy na obloze.

Rozpoznat chemtrails je snadné, neboť zatímco contrails se rozptýlí poměrně rychle, chemtrails setrvávají v ovzduší dlouho, šíří se a způsobují, že se obloha zdá být oblačná, i když na ní nejsou žádné skutečné mraky.

Představitelé vlád to ve všeobecnosti odmítají komentovat, ale v roce 2016 vědec z NASA připustil, že tato kosmická agentura již od 70. let dávala do raketových výfuků lithium, aby se mohlo rozptýlit v atmosféře.

Trval však na tom, že lithium „není nebezpečné“.

Pět způsobů, jak se detoxikovat od chemtrails

Jak uvedla webová stránka Waking Times, existuje nejméně pět přírodních zbraní, které se dají použít k detoxikaci těla od chemických jedů vypouštěných do atmosféry prostřednictvím chemtrails:

Selen

Tento stopový minerál je životně důležitý pro optimální fungování těla a má vynikající antioxidační vlastnosti chránící před poškozujícími účinky pesticidů a těžkých kovů.

Stránka Waking Times uvedla: „Vědci zjistili, že selen dokáže specificky na sebe vázat rtuť a vytahovat ji z tkání, aby mohla být vyloučena z těla.“

Chlorela

Tato jednobuněčná mikrořasa se váže na těžké kovy v trávicím traktu, čistí tělo od toxinů absorbovaných vdechováním kontaminovaného vzduchu – včetně vzduchu kontaminovaného chemtrails – a pitím nečisté vody.

Spirulina

Tato dávná životní forma detoxikuje trávící systém stejně jako chlorela, překonává ji však v tom, že působí zásaditě, tělo chrání před kyselými toxiny z prostředí, které způsobují různá onemocnění.

Ostropestřec mariánský

Tato mocná rostlina obsahuje složku silybin, která podporuje činnost jater, orgánu odpovědného za detoxikaci.

Stránka Waking Times uvedla:

„Podpora zdravého fungování jater je naprosto nezbytná, když jste každodenně vystavováni tak velkému množství škodlivých látek.

Jinak se játra mohou zahltit a zpomalit. Pokud k tomu dojde v případě, kdy jste vystaveni toxinu, je větší pravděpodobnost, že se bude volně pohybovat vaším tělem a způsobovat velké škody.“

Potraviny, které detoxikují

K superpotravinám, které pomáhají zbavit tělo toxických chemických látek a těžkých kovů, patří:

  • koriandr
  • probiotické potraviny
  • citrusové plody
  • česnek
  • potraviny bohaté na kyselinu alfa-lipoovou, jako jsou hrách, chřest a brokolice

Na závěr

I když na chemtrails nevěříte, nemůže být pochyb o tom, že jsme každodenně vystavováni toxickým chemickým látkám.

Proto detoxikace těmito přírodními léky může být pro každého z nás pouze přínosem, a to bez ohledu na to, zda jsou chemtrails skutečné, nebo ne.

Zpracovala: Vylectese.cz02

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico