PÉČE O FYZICKÉ TĚLO NA 1. MÍSTĚ = ,,MUST DO" PRO PŘECHOD DO NOVÉ ZEMĚ

datum 11. 5. 2021
Zdroj: Pixabay.com
Nevím jak vy, ale já bych rok 2021 klidně nazvala rokem ,,péče o tělo". Ne, že by to nebylo aktuální vždycky. Letos ovšem podezřele mnoho lidí, mě nevyjímaje, řeší radikální změny (nejen) v jídelníčku a pohybových aktivitách.
Proč tomu tak je? Protože tzv. Vzestup je ve skutečnosti o sestupu. O sestupu Ducha / Vědomí do těla. Nejen do mentálního a emočního, ale přímo do fyzického těla. Proto se vám může stát, že:
👉 slyšíte hlas svého těla silněji než kdy dřív
👉 innate - intuice těla vám sama ,,diktuje", co potřebuje změnit
👉 pokud hlas těla nerespektujete, dá vám to dost jasně najevo, a tentokrát už nekompromisně
👉 potraviny, které jste dříve měli rádi, ale nebyly pro vás dobré, vám přestanou chutnat, a naopak
👉 cítíte potřebu méně jíst, dávat si přerušované půsty a detoxikovat se
👉 cítíte potřebu trávit hodně času venku (jo, dokonce, i když je ,,hnusně") a výrazně omezit čas na počítači a telefonu
👉celkově jste vedeni navýšit podíl prány v těle, anebo postupně přejít na pránickou výživu
✅DETOX TĚLA JAKO KLÍČ DO NOVÉ ZEMĚ?
Může to znít bláznivě, ale je to tak. Ruku na srdce: žijeme v toxickém světě plném destruktivních návyků, a současná společenská situace je pouze zvětšovacím sklem, pod kterým se jasně ukazuje, jak na tom ve skutečnosti jsme.
Můžeme meditovat jak chceme, ale pokud nerespektujeme potřeby fyzického těla, lépe se cítit nebudeme.
Proč? Protože jakákoli práce, udělaná pouze na EMOČNĚ-MENTÁLNĚ-DUCHOVNÍ úrovni, je DOČASNÝ STAV VĚDOMÍ. Pokud se po čase vše vrátí do starých kolejí, znamená to, že byla vynechána FYZICKÁ - STABILNÍ úroveň života.
Jak víme, fyzické tělo má BUNĚČNOU PAMĚŤ, což jsou vlastně AKÁŠICKÉ ZÁZNAMY VETKANÉ DO TĚLA. A protože energie těla kmitá pomaleji, než energie duše, vše v něm tak nějak déle trvá.
Někteří lidé si na hrubohmotnou povahu těla stěžují jako na méněcennou, protože na té jemněhmotné jde přece všechno HNED. To je sice pravda. Jenže ona ta (do určité míry) stálá povaha fyzického těla má své opodstatnění.
Slouží k tomu, abychom nemuseli vynakládat zbytečné množství energie na základní lidské úkony, jako je příkaz ,,sednout", ,,sebrat", nebo taky ,,adekvátně zareagovat".
Jenže jak víme, většina z nás má v systému těla nahrané všelijaké nefunkční programy, které je potřeba vymazat, předtím, než nahrajeme nové. A to se pouze mentálně neudělá, přestože vliv vědomí je zásadní.
Pokud se čistíme jenom emočně-mentálními metodami, můžeme se čistit do aleluja, protože záznamy v limbickém systému a nervové spoje v těle nám pořád dokola přehrávají a vysílají do plátna fyzické reality ten samý příběh.
Proto, pokud chcete své staré závislosti (na jídle, práci, vztazích,..) a programy nadobro změnit, je nezbytné, abyste své tělo očistili od parazitů a těžkých kovů, které na sebe vážou destruktivní emoce a myšlenky a udržují tak traumatizující akášické záznamy v těle při životě.
Pokud patříte mezi tzv. ,,pracovníky světla" (však víme - je to jen termín pro zjednodušení:), můžete v této době cítit, jak vás hlas těla nabádá k mnohým změnám.
🌸✅PROČ JE TAK DŮLEŽITÉ, ABY VYSOCE CITLIVÍ LIDÉ PROCHÁZEJÍCÍ KOLEKTIVNÍ TRANSFORMACÍ ZMĚNILI SVŮJ PŘÍSTUP K TĚLU?🌸✅
👉 Když máte detoxikované tělo a zdravý jídelníček, nepoloží vás další vlna Schumannovky na celý den do postele
👉 Emočně-mentální očisty, které jednou za čas spontánně přicházejí, už nejsou tak bouřlivé, probíhají mnohem laskavěji
👉 Díky detoxu jste lépe ukotvení ve svém středu a máte rozvinuté vědomí pozorovatele.
👉 Už vás jen tak něco zvenku nerozhodí, protože v sobě nemáte parazity = destruktivní vzorce, které by se háčkovaly na vnější situace se stejně pokřiveným vyzařováním
👉 Když je ve zdravém těle zdravý Duch, cítíte se jednoduše skvěle, máte dobrou náladu a život je prostě krásný, i kdyby venku probíhala apokalypsa
👉 Zásadně se zlepší vaše manifestační schopnosti, telepatie, a další vyšší komunikační schopnosti, které jsou přirozenou součástí života v Nové Zemi
Myslím, že se s mnohými z vás shodneme, když řeknu, že upřednostňování duše nad tělem patří do starého světa úplně stejně, jako upřednostňování těla nad duší.
Téma zdravého životního stylu vám proto teď budu servírovat častěji (a ano, bude i slíbený článek o zbavení se závislosti na sladkém!).
Protože, přátelé, nikdo jiný za nás tu změnu neudělá. Jak se chováme ke svým tělům, tak se chováme k Matce Zemi. A pokud chceme žít v Nové Zemi, musíme uznat, že si pro sebe zasloužíme jen to nejlepší.
Tak hurá do jarní očisty a radosti bytí v boho-lidském těle!
Krásné znovuzrození nám všem přeje
sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico