Zdroj: Pixabay.com

Pátek 21. 5. 2021 – Luna v Panně v sextilu s Marsem v Raku a v opozici s Neptunem v Rybách, večer v trigonu s Plutem v Kozorohu, Slunce v Blížencích v kvadrátu s Jupiterem v Rybách. Merkur v Blížencích v kvadrátu s Neptunem v Rybách, Venuše v Blížencích v trigonu se Saturnem. Poesie (ne)všedních dní.

V pátek prochází Luna nadále sférou zemské Panny, vytváří ale poeticky laděnou opozici s Neptunem v Rybách (který se navíc váže v kvadrátu k Merkuru v Blížencích). Den tak působí současně činorodě (Luna v Panně v sextilu s Marsem v Raku), ale může být prodchnut také notnou dávkou nostalgie, poetického nádechu nebo snění.
Merkur v Blížencích v kvadrátu s Neptunem v Rybách představuje z astrologického pohledu vyloženě poetickou, básnickou aspektaci, podporuje intuici, jemnost myšlení a soucit.

Může se připojit také větší spavost nebo horší soustředěnost, kombinace Blíženců a Ryb pak v sobě pojí společenskost i empatii.

Po spíše pragmatickém období, kdy Slunce v Býku tvořilo obchodnický a výkonnostně orientovaný trigon s Plutem v Kozorohu a přispívalo spíše k celkové strohosti, může poslední třetina měsíce představovat určitý obrat k romantičtější atmosféře.
Venuši v Blížencích sice nadále najdeme v opatrném trigonu se Saturnem ve Vodnáři, aspekt už se ale rozvolňuje a stejně tak Slunce na začátku znamení Blíženců v trigonu s Plutem v Kozorohu směřuje k rozvolnění.

V poslední části května převáží vliv znamení Blíženců a Ryb a konstelace se začne posouvat do sdílnější roviny.

Pro pátek pak platí neptunské dopolední a ranní mámení Luny v opozici s Neptunem, odpoledne a večer působí trigon Luny v Panně s Plutem v Kozorohu a opět určitý důraz kladený na pracovní témata, úklidy, management nebo třídení všeho druhu – paradoxně ruku v ruce se začínajícím víkendem. Večer pozor také na trigon Luny s černou lunou v Býku, může se projevit také větší tvrdohlavost a popudlivost.

Pěkný závěr týdne všem.

Zdroj: Reflexivní astrologie


Není v našich silách ručit za všechny obsahy videí, názory a jednání jednotlivců.
Přejeme vám všem mnoho lásky v této transformační době.


Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat a velmi nás mrzí, že se mnoho vašich chtěných plateb neuskutečnilo vzhledem k potížím funkčnosti platební brány. GoPay muselo přijmout nové podmínky bank, kdy spolkům neumožní on-line platby kartou. Prosíme o znovu zaslání/zasílání vašich příspěvků, prozatím přes klasický bankovní převod:

Pro platby v ČR: 107-7380440287/0100 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí: IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287, BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX

Snažíme se pro vás najít jiné zjednodušující služby pro vaše platby. Děkujeme za pochopení i za podporu.

S láskou Cesty k sobě