Pátek 2. 7. 2021 - Luna v Beranu ráno v konjunkci s Chirónem a v trigonu s Marsem ve Lvu

datum 2. 7. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Pátek 2. 7. 2021 - Luna v Beranu ráno v konjunkci s Chirónem a v trigonu s Marsem ve Lvu, Mars v opozici se Saturnem, v kvadrátu s Uranem a v trigonu s Chirónem. Slunce v Raku v sextilu s Uranem a v kvadrátu s Chirónem. Iniciativnost i zvýšená pravděpodobnost výbuchů, nehod a úrazů, po emoční stránce, dotčenost, zejména ráno a dopoledne. Komunikativní večer za sextilu Luny v Beranu s Merkurem v Blížencích, přetlaková a krizová noc.

Závěr týdne je doprovázen Lunou v Beranu, ráno v iniciativní, ale současně zranitelné pozici. Luna v Beranu tvoří konjunkci s Chirónem a přesný trigon s Marsem ve Lvu, v konstelaci nechybí temperament a ohnivý živel, ale Chirón může zejména po ránu (a také během noci) otevírat také staré chronické rány nebo pocity bezmoci.

Pro následující víkend, včetně pátku, se pak bohužel dá říct, že je extrémně úrazový díky tomu, že se Chirón váže v trigonu s Marsem a v kvadrátu se Sluncem. Současně působí opozice Saturna na Mars a netrpělivý kvadrát Urana, takže v součtu se dá říct, že rada "spěchej pomalu" bude mít následující dny své opodstatnění.

Pátek se současně jeví energicky, ale zejména v první části dne lehce citově rozlámaně.

Silný vliv Urana pak může přispívat také k výbuchům, erupcím nebo zemětřesením, obecněji k chybám ze zbrklosti.

V pátek večer nicméně dominuje také extroverní a komunikačně otevřený sextil mezi Merkurem v Blížencích a Lunou v Beranu, ta se následně přesouvá do přetlakového kvadrátu s Plutem v Kozorohu. Sobota tak působí v podstatě manažersky, ale neméně krizově.

Mars ve Lvu, hrdý, iniciativní, přímočarý, tvůrčí a dramatický může lehce ztrácet svoji hravost a Saturn v opozici obrací pozornost k limitům, v lepším případě povinnostem.
Mohou se tvořit různé kolony, situace mohou lehce drhnout a projevovat se ve své zablokované podobě. Aspekty na Mars jsou dříčské a současně reaktivní - Mars v kvadrátu s Uranem podporuje také impulzivnost a prudkost reakcí. Příští týden se konstelace zklidňují, ale zejména během první části pátku se může projevovat určitý pocit útrpnosti. Mars v trigonu s Chirónem a v kvadrátu s Uranem také snadno šlápne do vosího hnízda, ať už v tom fyzickém nebo přeneseném, psychologickém významu. Našlapujme tedy pro jistotu pokud možno opatrně.
Pěkný závěr týdne všem.
sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico