Panická ataka - Boží signál

datum 10. 2. 2022
Zdroj: Pixabay.com

V mém probouzení k duchovnímu růstu jsem prožívala panické ataky, které byly na mém srdci. Andělé mi o nich předem povědeli. Řekli o bolu srdéčka: "Neboj se, nic Ti není. "Cítila jsem srdeční tep velmi silně. Srdce mi bušilo jako o závod celé dny.

Ataky začínaly vždy v pravidelných intervalech. Večery jsem nespala, seděla jsem u otevřeného okna a lapala po čerstvém vzduchu. Nemohla jsem popadnout dech. 
Andělé mi dávali zpráv:

"Zdravá jsi, nic Ti není.
Duše tvá o pomoc volá.
V lese energie silná.
Lépe Ti bude. Sebe si važ. "


Všechny ataky pro mě byly velmi silným prožitkem. Moje mysl však vedla boj se strachem a říkala jsem si: "Jak mi nic nemůže být, když to tak bolí?" Bála jsem se, že zemřu. Ataky ochromily mé tělo do takového stavu, kdy jsem měla pocit, že mi srdce vyskočí z těla. Nebyla jsem schopná vnímat a normálně fungovat. Vůbec jsem nemohla řídit a soustředit se na spoustu běžných věcí. Několikrát jsem seděla na zemi a říkala si, ať už to skončí. Volala jsem si záchranku a po pobytu na JIP jsem bez výsledků byla propuštěna domů. Vše bylo spojené s mým strachem, manželstvím a životem, který jsem žila.

Andělé mi poslali zprávu o Zemi a propojení s ní. Bosou nohou jsem se s ní chodila v těchto stavech spojovat. Ze začátku se mi motala hlava a bolest začínala pomalu ustupovat. Chodila jsem každou noc, když už všichni spali. Začínalo se mi ulevovat. Při nejdelší atace jsem seděla venku a začalo mi docházet, že to co po mě andělé žádají je především změnit svůj život od základů. Bylo mi řečeno, že mé srdce je bez lásky a duše volá o pomoc. Byla jsem bez lásky, neměla se ráda. Nevěděla jsem vůbec, co znamená mít se ráda. Měla jsem ráda všechny kolem, ale na lásku k sobě jsem zapomněla. Všechny zprávy od andělů byly hádankou, ale ne tak složitou.

Stačilo začít a naslouchat. Panická ataka byla vedená božím posláním, aby se má duše s anděly plně propojila a odevzdala se. Neviděla jsem předtím krásu života a krásu Země. Radost mi přicházela z malých drobností - ze zpěvu ptáků a šumění lesa. Čím dál více jsem si uvědomovala přítomný okamžik a jeho kouzlo. Rozhodla jsem se vést božím vedením a znovu se tak narodila.

Andělé mi řekli:

"Krásu života obklopuje andělské světlo.
Zoufalá jsi v životě svém, odpověď hledáš.
Obav odevzdej, nic Ti není.
Věz, že božím dítětem jsi, jednoho dne se setkáme v nebi.
Važ si života svého, važ okamžiku života. Radosti, že jsi na Zemi.
Sebe važ za svůj život.
Važ Matky Země. Příroda obklopuje Tě každý den.
Každý den je láskou připraven krásný den."


Pocítila jsem velké bezpečí a ataky odešly stejně rychle jako přišly. Trvaly pár měsíců. Prožívala jsem je naplno. Svíralo se mi srdce s pocitem, že už je konec života přede mnou. Vždy když začínala ataka přicházet, přišel i strach. Už jsem věděla, co bude následovat a modlila se, ať to skončí. Dostala jsem vedení a rozvoj již byl v mých rukou. Andělé jsou úžasnými léčiteli a můžeme si je volat kdykoliv na pomoc. Mé srdce se spojilo s nimi, aby zastavilo život, v kterém jsem nebyla šťastná.

Panická ataka mě dovedla k myšlenkám, kterými bych se normálně nezabývala a otevřela mi oči dokořán. Přinesla mi tolik pochopení k životu. Byla jsem tak propojena s boží vůlí dát mi této bolesti k prozření a jsem za ni velmi vděčná. Věřím, že každá nemoc našeho těla je pro nás signál, jak nakládáme se svým životem. Je to zastavení k pozorování.

Děkuji Martina 🙂🙏

FB Komunikace duše

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico