Pane Bože, pomoz mi

datum 23. 9. 2020
Zdroj: Pixabay.com

Proces čištění, uvědomování si a transformace je někdy těžký a často zdlouhavý. Metoda vnitřního dialogu může pomoci. Také metoda dialogu s něčím vyšším, třeba s Bohem. Pocítit tu jednotu, splynutí a mír, to nám dává klid a sílu vše zvládnout s otevřeným srdcem.

Doba čtení 1 min.

Cesty k sobě


Pane Bože, děkuji ti za všechno. Že nezůstávám stát a jdu dál. Že jsem součástí všeho, i když jsem sama tady a teď, podílím se na uvědomování toho, co bude příště. A uvědomování je modelování toho, co se bude dít. Je to tak jednoduché, že to uniká mojí pozornosti. Připadám si sama, oddělená od pomoci.

Jsem směs protikladů, které se vzájemně volají, aby se propojily. A já mezi tím nevím nic. Jak mám projít uchem jehly? Jaké si dávám úkoly? Psaní je němé. Potřebuji slyšet svůj hlas. Tvůj hlas, který je ve mně, a to je to ucho jehly. Můj hlas, který prochází jím. Není to úkol, ale obraz, jak z toho ven. Jak se projevit a poslouchat svůj hlas. A naslouchat mu, aby neprojevené vibrace se dostaly ven a proměnily mě. Ty vibrace mám v sobě, a ony potřebují ven, na světlo. Stejné vibrace vedou i můj vnitřní hlas, který píše. Až spojím vnitřní hlas s projeveným zvukem hlasu, budu celá a celistvá. To je podstatou pocitu, že jsem oddělená. Nežiju svůj vnitřní hlas. Smutek neprojeveného a neprožitého vede moje emoce. Cítím se v nich zavřená a oddělená. Potřebuji ven, teď. Miluj lásku, přišel vzkaz na pyramidě. Dívej se na přírodu. Dívej se. Bolí mě ta oddělenost. Jak jsme stáli na pyramidě, byli jsme oba jedno. Teď jsme odděleni, každý sám za sebe a každý jinde a jinak. Potřebuji toto oddělené integrovat do radosti tady a teď.

Potřebuje být sám a já nepotřebuji být s ním. Mám ještě jeden vnitřní hlas, hlas Jany. Jano, odevzdej se hlasu ducha a nech se vést. Zapoj do toho svůj cit a rozuměj jemu a sobě. Vždycky se stalo to, cos nečekala, sklidila jsi svůj předchozí vliv. Pěstuj svoje teď, jak nejlépe umíš a pěstuj tím, co je příště, říká duch.

Autorka: Jana Králová

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico