Hlavní motiv našeho života, tj. cítit se dobře, je vlastně emoční stav. vnitrni-dite.cz

Semináře Modré Alfy jsou zaměřeny na široké publikum, od lidí „prostých“ až po lidi s vysokoškolským vzděláním. Nabízí ucelený cyklus vzdělávacích seminářů, které by měly člověku pomoci zorientovat se v první řadě v sobě a tím i v každodenním životě, vylepšit své reakce, své zdraví a své vztahy. Dále si odpovědět na celou řadu důležitých životních otázek včetně otázky po smyslu života jak individuálního tak celkového.

Vycházím z myšlenky, že hlavním motivem veškerého našeho vědomého konání je snaha cítit se dobře. K tomu potřebujeme nejprve poznat své schopnosti, což nabízí tzv. základní seminář „Objevování skrytých schopností“. Dalším krokem je hluboké poznání sama sebe (což někdy dost bolí) se všemi temnými stránkami naší osobnosti a řídícími programy našeho podvědomí, což nabízí seminář „Sebepoznání“. Pak nás čeká poznat pochopit a hlavně zvládnout své emoce, aniž bychom je potlačovali. Vždyť ten hlavní motiv našeho života, tj. cítit se dobře je vlastně emoční stav. To je obsahem semináře „Jak na emoce“. Teprve nyní, když jsme si porozuměli a emoce již „necloumají naším majestátem“ je čas vydat se na vědomou duchovní cestu. Průvodcovství na kousku této cesty vám nabízí seminář „Cesta k sobě“.

vnitrni-dite.cz


Líbí se vám, co děláme?
Rádi byste podpořili provoz internetové televize Cesty k sobě?

200,-

Platba

300,-

Platba

500,-

Platba

1000,-

Platba

Za veškeré příspěvky předem děkujeme!

Zasláním daru dochází k uzavření darovací smlouvy dledarovacích podmínek.
Prohlášení o ochraně osobních údajů darujícího. Platba probíhá prostřednictvím služby

géčko.png verified_by_visa-full-colour.png Mastercard_SecureCode [Převedený].png visa-full-colour-rgb.png visa_electron_2015.png mc_accpt_match_eps.png me_accpt_match_eps.png ms_accpt_match_eps.png