Oživení eucharistického těla & života

views 1 598 datum 5. 2. 2021
Zdroj: Pixabay.com

Vážení Milovaní,

nacházíme se v době oživení, vzkříšení, zmrtvýchvstání. Jak jsem se zmínila v minulé zprávě, doposud se stále zaměřuji na uzdravování fyzického těla po 9 náročných letech, během kterých jsem pracovala v podstatě non stop. Málem jsem několikrát zemřela, ale pokaždé bylo mé tělo vzkříšeno. Zažila jsem mnoho přestupků proti mému zdraví a životu, ale moje Rodina Světla byla vždy se mnou. Snažím se nyní o úplné uzdravení a zotavení těla. Takže jsem stále zaměřená na sebe. Fyzický Vzestup není lehká cesta, protože tito lidé byli a jsou stále pronásledováni zlem. V tomto světě existuje tolik podvodů, co se týče Vzestupu, proto je linie Krista nyní na Zemi, aby byl Vzestup osvícen a osvobozen ke své pravdě.

Průlom byl dosažen a vítězství je glorifikováno na mnoha úrovních. Oslavujeme NOVÝ ÚSVIT.

Od února začínám pracovat zcela jiným způsobem. Protože mainstreamové projekty jsou cenzurované, jak jsem zažila nejsou ani bezpečné, ani podporující. Připravuji jednoduchý způsob pomocí placeného emailingu. Vytvářím nyní dvě úrovně pro vaši podporu, které budou brzy k dispozici. První úroveň je moje soukromá a osobní skupina, která kráčí ve stopách Kristova Díla. To jsou ti mnoho let oddaní, pokorní, čestní. Druhá úroveň je určena těm, kteří sledují moji práci a chtějí zůstat naladěni na aktualizace o fyzickém Vzestupu, kde pracujeme na úrovni, která rezonuje s vaší aktuální duchovní cestou, jste-li ochotni dělat postupné krůčky a disciplinované rozhodnutí a pokračovat ve svém životě samosprávným směrem ke svobodě, kde nikdo neporušuje svobodu druhých v souladu s Přírodními Zákony.

Obě úrovně jsou neveřejné a placené. Chápejte, že Odkaz Krista musí být podporován fyzicky, aby měl pevnou základnu.

Nezapomeňte, že je velice snadné spadnout do podvodů a hřešit proti samotné povaze Boha a to byla a je snaha zla a temna. Vybírejte moudře svá rozhodnutí a kam směrujete svoji energii. Kdysi dávno jsme opustili Zdroj jako čisté Světlo. Rozpomeňte se na tuto vaši čistou Božskou podstatu a právo budovat své Světelné tělo a být svobodným svrchovaným občanem s právem na zdraví, hojnost a důstojný lidský život.

Děkuji vám za trvalou Lásku a podporu. Těším se na spolupráci novým způsobem.

S Láskou v srdci

Lenka Gloria Magenta

Zdroj:gloriamagenta.blogspot.com

sdílet: 
holubice
Podpořte nás

Děkujeme

Vážení diváci, velmi si vážíme vašich příspěvků – dáváte nám naději, že budeme moci pokračovat.

Pro platby zdarma v ČR a Eurozóně:
2502009848/2010 s uvedením slova
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro platby v ČR:
107-7380440287/0100 s uvedením
„Dar“ do zprávy pro příjemce.

Pro mezinárodní platby ze zahraničí:
IBAN: CZ40 0100 0001 0773 8044 0287 
BIC/SWIFT kód: KOMBCZPPXXX
Název účtu: CESTY K SOBĚ
Praha 4, 149 00
Česká republika

111
111 Kč
222
333 Kč
333
555 Kč
444
777 Kč
999
999 Kč
libovolna
libovolná částka
Cesty k sobě
FB ico